Belkin SoundForm Bolt
Belkin SoundForm Bolt
Belkin SoundForm Bolt
Belkin SoundForm Bolt

Belkin SoundForm Bolt

Pohodlná bezdrátová sluchátka od značky Belkin přinášejí vyšší kvalitu poslechu a celodenní výdrž baterie. Jsou rychle spárovatelná a voděodolná, takže jsou ideální pro každodenní použití.

Barva
 • Černá
 • Zelená
 • Bílá
 • Fialová
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
890 Kč

 
 • Až 28 hodin výdrže baterie – 9 hodin přehrávání na jedno nabití pro sluchátka a dalších 19 hodin baterie v nabíjecím pouzdře znamená, že můžete mluvit, poslouchat a streamovat bez přerušení.
 • Ostrý a hladký zvuk z 6mm dynamických měničů vám umožní slyšet hudbu a hovory jasně.
 • Silikonové náušníky umožňují lehké, ergonomické uchycení špuntů do uší, aby seděly pohodlně a těsně na místě.
 • Odolnost proti potu a vodě dle IPX4.
 • Tlačítka ovládají přehrávání, pozastavení a přesouvání hudebních skladeb a přijímání hovorů pouhými několika klepnutími.
 • Mono režim umožňuje používat jedno sluchátko, aby se prodloužila životnost baterie.
 • Bluetooth® 5.2

Vysoce věrný zvuk a prémiové funkce.

Hudba vám vydrží až 28 hodin při delším poslechu a díky technologii Bluetooth® 5.2 se můžete plynule připojovat a přepínat mezi zařízeními. 6mm dynamické měniče poskytují trvale hladký a čistý zvuk a lehký, ergonomický design náušníků pohodlně a těsně umístí sluchátka do uší pro delší potěšení z poslechu. Materiály se stupněm krytí IPX4 umožňují použití v deštivém počasí a při zpoceném tréninku. Režim Mono umožňuje používat vždy jen jeden náušník, aby se prodloužila výdrž baterie a abyste byli stále v obraze o okolí.

Dlouhá výdrž.
Výdrž baterie až 28 hodin - 9 hodin přehrávání na jedno nabití sluchátek a dalších 19 hodin v nabíjecím pouzdře. Režim Mono umožňuje používat vždy jen jeden náušník, aby se prodloužila výdrž baterie a abyste byli stále v obraze o okolí.

Rychlé párování.
Spolehlivá čipová sada Bluetooth® 5.2 nabízí snadné připojení a párování na vzdálenost 10 metrů. Jediné, o co se musíte starat, je, co přehrajete jako první.

Skvělý zvuk každý den.
6mm dynamické měniče poskytují trvale hladký a čistý zvuk, který je ideální pro každodenní poslech, takže můžete plně ocenit své oblíbené seznamy skladeb.

Pohodlné nošení.
Tato lehká, ergonomická sluchátka pohodlně a těsně sedí v uších. Snadno si tak vychutnáte hovory a seznamy skladeb po celé hodiny.

Ovládání klepnutím.
Dotykové ovládání bez drátů a tlačítek v obou sluchátkách umožňuje klepnutím upravovat hlasitost, přeskakovat skladby, přijímat a ukončovat hovory.

Odolnost vůči vodě? Žádný pot.
Nenechte se rušit lehkým deštěm ani náročným tréninkem a buďte ve spojení. Tyto bezdrátová sluchátka jsou vyrobena s odolností proti vodě a potu IPX4 a pomáhají vám bez obav zvládat každodenní aktivity.

Přenos signálu
Bezdrátová
Typ sluchátek
do ucha (špunty)
AUC009btLV
745883855087

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7