V našem eshopu iGOODS naleznete vše pro vaše zařízení od Apple. Ať už sháníte kryty pro iPhone, pouzdra pro iPad nebo obaly pro MacBook, vše sežete u nás. Samozřejmě to není vše, máme v nabídce i spoustu různých doplňků a vychytávek nebo náhradní díly pro servis.

A jelikož i my jsme milovníky zařízení Apple, najdete u nás jen kvalitní a prověřené produkty. Všechny produkty máme odzkoušené na vlastní kůži a když nám produkt dává smysl, zařadíme jej do nabídky. Co nám nedává smysl, není dostatečně kvalitní a funkční nebo by snad mohlo poškodit vaše zařízení, tak u nás v nabídce nenajdete. Osobně preferujeme značky z USA nebo EU, které mají vlastní vývojové a designérské centrum a posouvají tak trh dopředu. Naopak značky původem z Číny obvykle hlavně kopírují nápady jiných, což se nám nelíbí a tak se takovým produktům snažíme vyhnout. 

Zakládáme si na přátelském a férovém přístupu k věci, pokud budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Našim produktům opravdu rozumíme a prošly nám rukama.


Napsali o nás:

letemsvetemapplem_logo.jpg    fanapple_logo.jpg


Jsme partnerem:

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Využijte výhod programu Sphere a získejte u nás slevu na příslušenství a doplňky pro vaše Apple zařízení. Sleva se nevztahuje na zlevněné produkty a na pořízení nového zařízení (iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch).