• ★★★★★
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 5 držák s přísavkou

iOttie Easy One Touch 5 - držák na sklo / palubku

Pátá generace univerzálního držáku iOttie Easy One Touch pro mobilní telefony o velikosti 5,8 – 9,2 cm s upevněním no sklo nebo palubku automobilu nebo klidně na pracovní stůl. Držák kombinuje snadné upevnění zařízení do držáku díky technologii One Touch, možnost otáčení držáku o 360° a výsuvné rameno.

Poslední kus skladem
899 Kč
Ihned k dispozici

 

Co to je?
Držák Easy One Touch je již pátou generací tohoto unikátního, inovativního a designově kreativního držáku s vysokou kvalitou provedení.

Proč to potřebujete?
Hlavní důvod, proč je tento držák unikátní je patetovaná technologie One Touch. Díky této technologii je umístění telefonu do držáku hračkou. Už nikdy nebudete chtít jiný držák. Easy One Touch technologie je tak skvělým nápadem, že si řeknete, jaktože na to nepřišel nikdo už dřív. Jedná se mechanizmus, kdy zmáčknutím "pacek" natahnete pružinu a umístěním telefonu do držáku se zmáčně spoušť a ramena držáku telefon upevní uvnitř. Tento model má navíc magnetický organizér kabelů.

Design a provedení:
Do držáku můžete umístit zařízení o šířce 5,8 – 9,2 cm, které si můžete ideálně polohovat podle vašich potřeb, díky kulovému kloubu. Nechybí možnost otočení držáku vertikálně nebo horizontálně. Vylepšené teleskopické rameno lze prodloužit až do délky 20,32 cm. Oproti předchozí generaci jsou zde větší a vylepšené pěnové úchyty, které zajišťují ochranu Vašeho zařízení před poškrábáním a  vylepšená gelová podložka pro bezpečnější uchycení.

 • Zvýšený dosah díky teleskopickému rameni - rameno lze prodloužit až na 21cm
 • Snadné uchycení a uvolnění zařízení jednou rukou
 • Přichycení pomocí silné přísavky na palubní desku, čelní sklo nebo stůl
 • Univerzální, vhodný pro všechny chytré telefony i s pouzdrem nebo krytem
 • Pojme zařízení od 5,8 do 9,2cm šířky
 • Kulový kloub pro nastavení optimálního pozorovacího úhlu
 • Magnetický organizér kabelů ze zadní strany - konec zamotanému kabelu díky magnetickému uchycení kabelu k držáku

Zákaznická hodnocení:

Amazon: 4,5 z 5 (z 11320 hodnocení)
Heureka.cz: 100% (z 5 hodnocení)
Zbozi.cz: 93% (z 3 hodnocení)

Jak si držák vede v recenzích?

techaeris.com  hodnocení 4,5 z 5
“iOttie Easy One Touch 5 má skvělou nastavitelnost, která mi umožnila používat jej v autě. Myslím, že všestrannost, kterou nabízí, opravdu stojí za to.
Navíc se velmi snadno ovládá jednou rukou. Stačí telefon položit na nožičky kolébky a jemně zatlačit. Tím se spustí tlačítko na zadní straně, které sevře křídla telefonu. Pro sejmutí stačí zatlačit na tlačítka po stranách, čímž se křídla uvolní.
Moje telefony v něm drží perfektně. Vejdou se sem telefony Android i iPhone a já mám ty větší verze. Celkově je provedení špičkové.“

Typ držáku
do auta
HLCRIO171AM
857199008306

Společnost iOttie byla založena v roce 2010 a od té doby se stala lídrem v automobilovém průmyslu. Využívá odborné znalosti z oboru a snaží se vytvořit funkční a moderní příslušenství, které pomáhá každodenním potřebám. Pracují na trendy a inovativních držácích, které vaše zařízení drží pevně na místě zatímco vy se věnujete řízení.
Společnost iOttie je odhodlána poskytnout všem zákazníkům nejlepší možný zákaznický servis. Jedná se o společnost, které můžete důvěřovat. Nechte iOttie se starat o vaše zařízení a vy se postarejte o zábavu!

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7