Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"
Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"
Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"
Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"
Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"
Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"

Swissten vodotěsné pouzdro IPX8 do 6,5"

Vodotěsné pouzdro ochrání telefon před vodou i vlhkem. Ideální pro vodáky, cyklsity, rybáře, ale i pro vycházky do přírody. Rozměr pouzdra: 180 x 95mm.

Skladem
299,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Co to je?
Vodotěsné pouzdro pro telefon, případně jiné drobné předměty, jako doklady nebo bankovky. Rozměry 180x95mm bez problému pojmou i iPhone 12 Pro Max. Telefon lze v pouzdře ovládat a lze s ním fotit i telefonovat (ale upřímně to nebude tak pohodlné). Pouzdro splňuje certifikaci IPX8.

Proč to potřebujete?
Protože občas vyrazíte do přírody pod stan nebo na vodu. Telefon si samozřejmě berete s sebou, ale nechcete si ho poškodit vodou. 

Design a provedení:
Jedná se o "sáček" z pevného, ale pružného polyuretanu s plastovým klipem v horní části. Na klipu je očko pro provlečení karabiny. Po uzavření je vnitřní obsah hermeticky uzavřen.

Kompatibilita:

  • Univerzální pouzdro
32900800

Značka SWISSTEN se soustředí spíš na zákazníky, kteří nechtějí za doplňky utrácet velké peníze. V nabídce od nich máme například Power Banky, držáky do auta, kabely, nabíječky nebo pouzdra. Kvalitou se nevyrovná velkým zavedeným značkám, ale všechno dohání cenou. V poměru k ceně jsou bezkonkurenční a občas velmi příjemně překvapí.  

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: