Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"
Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"
Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"
Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"
Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"

Paperlike matná fólie pro iPad 9,7"

Ochranné fólie Paperlike Screen Protector s jedinečnou technologií Nanodots nabízí vysoce kvalitní ochranu a zároveň unikátní povrch pro snadné kreslení, které je pocitově stejné jako na papíru.

Skladem
990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Paperlike Screen Protector matná fólie Apple iPad 9,7"

Pokud používáte Apple Pencil častěji, určitě jste jste si všimli, že to není úplně stejné jako psaní a kreslení na papír. To stejné si řekl Jan Sapper z Hamburku, který rozjel v roce 2017 projekt ochranné fólie, která by tento problém vyřešila. Ukázalo se, že tento problém netrápí jen jeho a vybral dostatek peněz na rozjetí firmy, návrhu a výroby této fólie. Dnes tato fólie je již v druhé generaci.

Kreslete jako na papír. Matná ochranné fólie Paperlike umožňuje umělcům a spisovatelům přesné a pohodlné použití Apple Pencil díky unikátnímu povrchu, který napodobuje papír.

Paperlike je revolučním řešením, díky kteréme je kreslení tak snadné, jako tužkou na papír.  Díky její tenkosti je zajištěna maximální přesnost a pohodlí, jako by tam žádná ochrana nebyla. Antireflexní úprava navíc zajistí lepší pozorovací podmínky na přímém slunečním světle i v interiéru.

Povrch fólie je díky technologii Nanodots příjemný na dotek a tužka po něm neklouže, čímž zajišťuje přiměřený odpor, jako při psaní na papír. Povrch navíc není úplně rovný, mikro propadliny napodobují skutečný povrch papírů, tužka lehce vibruje s každým tahem přes displej doslova jako v zápisníku.

V balení naleznete rovnou dva kusy.

Vlastnosti:

  • Ochranná fólie na displej
  • Přesně na míru danému zařízení
  • Ideální pro kreslení – velmi tenká vrstva na displeji
  • 2 kusy v balení včetně instalačních pomůcek

Návod jak instalovat Paperlike na iPad:

Kompatibilita s iPadem:
iPad (5. generace)
iPad (6. generace)
iPad Air 2
iPad Pro 9,7"
Materiál
PU fólie
Pro značku
Apple
PL2-9-17

Paperlike je mladá firma, která svůj produkt dostala na trh díky účasti na Kickstarteru. Nabízí jediný produkt, který ovšem od začátku sami navrhli a vyrobili. I když v dnešní době již podobný produkt okopírovali čínské značky, Paperlike je ten první a jediný originál.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: