• -29,28%
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB
SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB

SanDisk Dual Drive USB Type-C 64GB

Praktický miniaturní flash disk s připojením přes USB nebo USB-C. Kapacita 64Gb, vysoká přenosová rychlost díky podpoře USB 3.1.

Skladem
459,00 Kč 649,00 Kč -29,28%
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Univerzální USB flashdisk pro zařízení s konektorem USB-C, ale i klasickým USB-A. Flash disk SanDisk Ultra Dual Drive je vyroben z kombinace kovu a plastu, kde na obou koncích je jiný výsuvný konektor. Podle potřeby si vysunete buď nový USB-C konektor nebo starší klasický USB (odborně USB-A). Jednoduše tak přenesete data z nového MacBooku do staršího, který nemá USB-C vstup.

- jednoduchý přenos souborů mezi chytrými telefony, tablety a PC
- uvolní prostor na vašem Android zařízení s konektorem typu C
- kombinace výsuvných konektorů USB typu C a tradičního USB
- High-speed USB 3.1 rychlost až do 130 MB/s
- SanDisk Memory Zone aplikace pro Android, dostupná na Google Play ™ vám umožňuje snadno spravovat a zálohovat vaše soubory na smartphonu nebo tabletu

Připojení: USB-3.1-A | USB-3.1-Typ-C
Rychlost datového přenosu: 130 MB/s
Zasouvací USB konektor: Ano
Materiál: Kov | Plast
Ochrana dat pomocí hesla: Ano
Hloubka: 38,1 mm
OTG funkce: Ano
Rozměry: 20 x 9,4mm
Kapacita paměti: 64 Gb
Barva: Černá | Stříbrná
Série: Ultra Dual Drive

Konektor
USB
USB-C
Kapacita
64 Gb
SDDDC2-064G-G46

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze