Swissten Wireless Charging Dashboard...
Swissten Wireless Charging Dashboard...
Swissten Wireless Charging Dashboard...
Swissten Wireless Charging Dashboard...
Swissten Wireless Charging Dashboard...

Swissten Wireless Charging Dashboard Mount S-Grip W2-HK3

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením určený pro připevnění na palubní desku. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem 15W. Senzor umístěný na držáku zajišťuje automatické uchycení smartphonu.

In Stock
Kč1,099.00
Delivered within 1-2 days

Why shop with us?

✅  Free shipping on orders 790CZK

✅  We will be happy to advise you on your choice

✅  Easy return of goods

✅  Two stores in Prague

 

Držák do auta s integrovanou bezdrátovou nabíječkou, který pomocí přísavky umístíte na palubku nebo přední sklo automobilu. Držák je vybaven elektronikou, která detekuje přiblížení smartphonu a držák se sám otevře. Po vložení telefonu se opět sám uzavře, čímž dojde k fixaci. Po stisknutí bočního tlačítka se telefon opět uvolní. Držák má malý kondenzátor a tak lze smartphone několikrát uvolnit nebo upevnit i po zastavení vozidla a vypnutí motoru. Díky automatickému zavírání se snadno manipuluje se smartphonem jen jednou rukou.

Rychlé nabíjení
Vysoký výkon 15W umožní rychlé nabíjení všech smartphonů s bezdrátovým nabíjením. Stačí telefon umístit do držáku a nabíjení začne automaticky

Umístění
Díky kombinaci přísavky a nanopodložky lze držák připevnit jak na sklo tak na palubní desku. Tím se více přizpůsobí Vašim potřebám.

Teleskopiský krk Držák má dva klouby a tak si můžete natočit smartphon dle Vašich potřeb a díky teleskopickému krku si smartphon přiblížíte, aby byl v komfortní vzdálenosti a byl vždy po ruce. xxxx Specifikace: Vstup: DC 5V/2A, 9V/1,67A, 15V/1,5A Vstupní konektor: USB-C Výstupní výkon: 5W / 7,5W / 10w / 15W Verze bezdrátového nabíjení: WPC 1.2.4 Frekvence: 110 - 205kHz

65010607
No reviews