Seznam produktů značky Tesla

Tesla navazuje na téměř 70. letou historii značky. Nabídka produktů byla doplněna o produkty chytré domácnosti. Cílem značky je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí dnešních domovů – bytů, domů, nebo chat. Produkty chytré domácnosti pro širokou veřejnost přitom dlouhodobě vyvíjí, vyrábí a testuje. Zároveň k nim vytváří vzdělávací obsah zaměřený na správné používání, šetření času i financí. Velkou výhodou je česká lokalizace díky zázemí značky v Česku, ačkoliv produkty jsou vyráběny v Číně.

Tesla Smart Pet Fountain UV Tesla Smart Pet Fountain UV 2
Skladem
Chytrá domácnost

Tesla Smart Pet Fountain UV

Tesla
TSL-PC-WFUV
1 690,00 Kč
Chytrá fontána zajistí čerstvou vodu pro vaše mazlíčky na několik dní, například když jedete na víkend pryč a musíte nechat pejska nebo kočičku doma. Fontána funguje plně automaticky, ale pohodlně ji nastavíte i na dálku prostřednictvím mobilní aplikace.
Tesla Smart Camera 360 Tesla Smart Camera 360 2
Položka vyprodána.
Chytrá domácnost

Tesla Smart Camera 360

Tesla
TSL-CAM-5S
1 090,00 Kč
Chytrá kamera, která ohlídá váš domov. S širokoúhlým objektivem a rotací kamery v obou osách budete mít neustále přehled o tom, co se u vás doma děje. Ovládání přes mobilní aplikaci v češtině, možnost použití jako chůvička, otočná o 360°, rozlišení Full HD.