Seznam produktů dle značek Happy Plugs

Značka Happy Plugs nabízí výborně hrající barevná sluchátka, stejně tak reproduktory, ale nově také datové kabely a stylové kryty a pouzdra. Vše sladěno do krásných barev.

Značka Happy Plugs se zrodila koncem roku 2011, kdy zakladatel Andreas Vural hledal pro svou přítelkyni pár barevných sluchátek.
Když neměl štěstí, vzal to do svých rukou a sám pomaloval pár sluchátek. Jeho přítelkyni i kamarádům si tyto sluchátka zamilovali! Následně si uvědomil, že na trhu existuje prostor pro dobře navržené a cenově dostupné sluchátka, která přesahují funkcionalitu v technologickém prostoru. Z této myšlenky se zrodila značka Happy Plugs.

Dnes je tato značka dostupná ve více než 70 zemích světa a její produkty si zakoupilo již přes 5 milionů zákazníků.

Produkty Happy Plugs jsou navrhovány ve Švédsku, známém pro svou živou módu a hudební scénou. Narodily se s ambicí přeměny základních technologických doplňků na módu. Udržují  čistý a elegantní styl, ale stále jsou zábavné a cenově dostupné. Móda a styl jsou dodávány prostřednictvím každého z výrobků až po jedinečné balení.

Méně
  • ★★★★★
Happy Plugs In-Ear - Pink Marble Happy Plugs In-Ear - Pink Marble 2
  • Výprodej
  • -300,00 Kč
Skladem
Sluchátka

Happy Plugs In-Ear - Pink Marble

Happy Plugs
7838
669,00 Kč 969,00 Kč
Sluchátka In-Ear značky Happy Plugs dávají zvuku zcela nový rozměr, jsou také perfektní módní doplněk a společnost Happy Plugs si to plně uvědomuje. Kromě stylového vzhledu nabíjejí perfektní a čistý zvuk.