• Top produkt
 • Novinka
Pioneer Rayz – smart sluchátka s...
Pioneer Rayz – smart sluchátka s...
Pioneer Rayz – smart sluchátka s...
Pioneer Rayz – smart sluchátka s...

Pioneer Rayz – smart sluchátka s Lightning konektorem

Sluchátka Rayz značky Pioneer dávají zvuku zcela nový rozměr, protože ten okolní filtrují, takže vy si užijete perfektní, čistý a ničím nerušený hudební zážitek.
Barva
 • Černá
Skladem
1 990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Co to je?
Sluchátka pro iPhone / iPad / iPod s konektorem Lightning a funkcí pro potlačení okolního hluku. Navíc disponují několika chytrými funkcemi. Toto jsou prémiová sluchátka, žádná ořezávátka.

Proč to potřebujete?
Rayz jsou sluchátka, která se jako první svého druhu bez ústupků aktivně přizpůsobí vašim potřebám. Dokonale spojují klasická audio sluchátka a smart technologie. Komunikují s vaším iPhonem, iPadem nebo iPodem a přinášejí možnost osobního vyladění předvoleb a chytrých funkcí.

 • První sluchátka s automatickým rozpoznáním pokynu "Hey Siri" – snadno zahájíte hovor, odešlete sms, pustíte hudbu apod.
 • Smart Mute systém ztlumí mikrofon, pokud při hovoru nemluvíte
 • Systém Smart Noise Cancelling dynamicky utlumí ruchy z okolí (frekvenční odezva 10 Hz - 22 000 Hz)
 • Přesto díky HearThru Mode neztrácíte povědomí o okolním dění
 • Rayz mezi špuntovými sluchátky vynikají skvělým zvukem
 • Zapomeňte na baterie, nabíjejte přes Lightning konektor
 • Rayz mají nižší spotřebu energie, než kterákoliv jiná Lightning sluchátka
 • Systém AutoPause pozastaví hudbu nebo film při vyndání sluchátka z ucha a spustí zvuk při nasazení

Design a provedení:
Kompaktní design bez baterie a nabíjecího kabelu dělá z Rayz doprovod ke všem příležitostem. Již 2. generace Lightning Audio Technology umožňuje zahrnout všechny funkce do sluchátek minimální velikosti. Barevné a materiálové provedení ladí s designem produktů Apple. Průměr reproduktorů je 9,2 mm, což zaručuje nadstandardní zvuk i hlasitost. Pioneer tento model osadil pevným kabelem o průměru 1,2mm, takže nehrozí přetržení při prvním zatahání. V balení taktéž najdete 3 velikosti silikonových špuntů, takže každý si najde velikost, která mu sedí nejvíc.

Kompatibilita:

 • iPhone 5 a novější, iPad 4. generace a novější, iPad mini 2 a novější, iPod touch 6. generace a novější (vše pro iOS 10.3 a novější)

Konektor
Lightning
SE-LTC3R
4573243091419
813895029120

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze