• Good produkt
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka
JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka

JLab Studio Wireless On-Ear sluchátka

Bezdrátová sluchátka s náhlavním mostem s více než 30 hodinou výdrží na jedno nabití, EQ3 zvukem pro celodenní pohodlí při nošení.

Barva
  • Černá
Skladem
990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Jděte kamkoliv.
Užijte si celodenní pohodlí a křišťálově čistou hudbu s JLAB Studio Wireless Headphones. Dlouhá výdrž baterie přes 30 hodin s technologií Bluetooth 5.0 vás udrží v pohybu a rušení bez ohledu na to, kde jste. Získejte úplnou kontrolu nad svou hudbou pouhým stisknutím tlačítka, když vyrazíte na pláž, cestujete nebo jen relaxujete. Upravte zvuk podle svých preferencí pomocí funkce EQ3 Sound, vyberte mezi Signature, Balanced a Bass Boost. Jejich ultra plyšové ušní polštáře z umělé kůže a paměťové pěny a čelenka poskytují studiový vzhled a dojem.

30+ hodin přehrávání přes Bluetooth 5.0
Užijte si hudbu bez výpadků s bezdrátovým propojením zařízení podporujících Bluetooth 5 a streamováním ze vzdálenosti až 10 metrů. S třiceti a více hodinách skvělého zvuku se budete celý den cítit jako ve studiu.

Zvuk EQ3
Vyberte zvuk, který odpovídá vašim osobním preferencím mezi třemi možnostmi: režimy JLab Signature, Balanced a Bass Boost - bez nutnosti instalovat aplikaci do telefonu, pouze stiskem tlačítka na sluchátkách.

Celková Kontrola 
Ovládejte veškerou hudbu pomocí sluchátek. Přehrávejte, pozastavujte, měňte skladby a upravujte hlasitost pomocí vestavěných tlačítek pro snadné použití na cestách. Přijímejte a zavěšujte telefonní hovory pomocí vestavěného mikrofonu nebo aktivujte svého hlasového asistenta.

Hudba na cestách 
Každý si najde svoje pohodlí. Snadné nastavení čelenky díky hladkým kovovým posuvným jezdcům. Lehká konstrukce zajistí, že ani při dlouhé cestě vás nebudou bolet uši. Navíc můžete sluchátka složit o 80° do kompaktního tvaru, abyste je mohli snadno a bezpečně skladovat a přenášet, takže je můžete vzít kamkoli, kam vás život zavede, ať už cestujete nebo lenošíte.

Přenos signálu
Bezdrátová
IEUHBASTUDIORBLK4
0812887018449
812887018449

JLab Audio je přední výrobce produktů osobního audia v Americe a značka nejprodávanějších True Wireless sluchátek. Posláním této značky, která byla založena v roce 2005 v Kalifornii, je dodávat vysoce výkonná a inovativní sluchátka a zvukové produkty za dostupné ceny, které vám pomohou zlepšit život.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: