• Good produkt
JLab Pro Wireless Signature Earbuds
JLab Pro Wireless Signature Earbuds
JLab Pro Wireless Signature Earbuds
JLab Pro Wireless Signature Earbuds
JLab Pro Wireless Signature Earbuds

JLab Pro Wireless Signature Earbuds

Cenově dostupná bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem a dlouhou výdrží na jedno nabití. Vhodné pro sportovce nebo lidi, kteří se bojí, že samostatná sluchátka ztratí.

Barva
  • Černá
  • Bílá
Skladem
690,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Užijte si bezdrátový poslech se sluchátky JLab JBuds Pro Wireless Signature Earbuds. Sluchátka připojíte k vašemu zařízení bezdrátově pomocí Bluetooth. Na jedno nabití vydrží hrát až 10 hodin. Sluchátka disponují perfektními basy díky vysoce výkonným titanovým měničům poskytují čistý a svěží zvuk. Maximální pohodlí je zaručeno díky 3 velikostem silikonových špuntů, které umožní sluchátku sedět pohodlně v uchu. Sportovce potěší volitelné silikonové "rohy", které lépe zabezpečí sluchátka při běhu.

Sluchátka nabízejí 3 možnosti nastavení ekvalizéru - Signature, Balanced a Bass Boost. Výběr písničky, hovory a hlasitost budete ovládat jednoduše jedním kliknutím pomocí univerzálního tlačítka.

Klíčové vlastnosti sluchátek JLAB Jbuds Pro Wireless Signature Earbuds

  • Výdrž baterie až 10 hodin
  • K telefonu je připojíte pomocí Bluetooth
  • Perfektní basy, čistý a svěží zvuk
  • Různé velikosti špuntů pro váš komfort
  • Zabudovaný ekvalizér
  • Ovládání a mikrofon na kabelu
Přenos signálu
Bezdrátová
IEUEBPRORBLK123
0812887016070

JLab Audio je přední výrobce produktů osobního audia v Americe a značka nejprodávanějších True Wireless sluchátek. Posláním této značky, která byla založena v roce 2005 v Kalifornii, je dodávat vysoce výkonná a inovativní sluchátka a zvukové produkty za dostupné ceny, které vám pomohou zlepšit život.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze