• Good produkt
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset
Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset

Ferrari Scuderia Wireless Stereo Headset

Bezdrátová sluchátka Ferrari Scuderia jsou ideální volbou pro všechny, kde fandí stylu, autům a vyžaduje absolutní svobodu při poslechu hudby.

Skladem
890,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

FERRARI SCUDERIA BLUETOOTH STEREO EARPHONES

Představujeme naprosto stylový kousek od značky Ferrari Scuderia. Pro pány jistě není potřeba tuto značku nijak představovat. V nové kolekci doplňků pro iPhone přichází tato slavná automobilová a módní značka s bezdrátovými sluchátky s ikonickým černo červeným designem. Navíc díky technologii Bluetooth můžete poslouchat svou hudbu zcela bezdrátově.

Sluchátka Ferrari Scuderia Bluetooh Stereo Earphones vydrží přehrávat hudbu až 4 hodiny na jedno nabití. Kromě stylu vynikají sluchátka také velmi kvalitním a přesným zvukem. Zapomenout nesmíme ani na moderní design s kovovými prvky a magnet na zadní straně sluchátek pro jednodušší přenášení. Díky vestavěnému mikrofonu můžete vyřizovat hovory a funkčním tlačítkům pro úpravu hlasitosti můžete i přepínat písničky.

Specifikace:

  • Bluetooth verze: 4.1
  • Pohotovostní doba: 200h
  • Doba hovoru: 6h
  • Doba přehrávání hudby: 4h
  • Doba nabijení: 1h
  • Dosah: 10m
  • Citlivost: 90 dB +-3dB
  • Impedance: 16 ohmů +-15
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
  • V balení: Sluchátka Ferrari Scuderia Bluetooth Stereo Earphones, 3 páry silikonových špuntů (S,L,M), háčky pro pevnější držení v uších
Přenos signálu
Bezdrátová
FETEPRCBK

Veškeré příslušenství pod touto značkou je licencováno samotnou firmou Ferrari a vyniká nejvyšší možnou kvalitou a nejlepšími materiály.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: