• ★★★★★
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá
Belkin SoundForm USB-C sluchátka s mikrofonem, bílá

Belkin SoundForm sluchátka s USB-C konektorem, bílá

Sluchátka Belkin SoundForm (dříve RockStar) jsou určena pro ty, kteří nechtějí řešit redukce pro připojení k iPadu nebo smartphonu s USB-C, ale zároveň si potrpí na kvalitním zvuku, který jiná sluchátka úplně nenabízí.

Barva
 • Černá
 • Bílá
Poslední kus skladem
790 Kč
Ihned k dispozici

 

Sluchátka SOUNDFORM™ s konektorem USB-C

Pusťte se do dobrodružství se zvukem
Sluchátka SOUNDFORM s konektorem USB-C přináší vysoce kvalitní zvuk, nejvyšší pohodlí a výjimečnou výdrž. Tato kompaktní sluchátka jsou vybavena mnoha funkcemi, včetně odolnosti vůči vodě a izolací proti hluku, a poskytují vynikající zvuk bez rozptylování - takže se můžete ztratit v hudbě, být přeneseni do jiného světa pomocí audio knihy nebo zažít maxima a minima každého příběhu během poslechu podcastu.

Poznej výhody Belkinu  
Průkopník v oblasti inovací a technologií více než 35 let
Inovativní design poskytuje perfektní tvar pro dokonalou izolaci zvuku a hluku
Komplexní zkušební postupy zaručují kvalitu a trvanlivost

belkin_soundform_usbc.jpg

Perfektně padnou pro dokonalý zvuk
Perfektně padnoucí sluchátka vytvářejí daleko lepší zvuk. Soundform kombinuje špunty do uší, které lze přizpůsobit vašemu uchu, s designem, který aktivně směruje zvuk k ušnímu bubínku. Výsledkem je vynikající izolace šumu, takže si můžete být jisti, že hudbu prožíváte tak, jak zamýšlel umělec. Každý úder basů, každý text, každý nástroj a každý dech v původní nahrávce je jasně reprodukován pro vaše ucho. Při tomto bezchybném přehrávání, jediná věc, která by se mohla ztratit, jste vy.

belkin4.jpg

Hudba je komfort pro vaše uši
Špatně přiléhající sluchátka jsou hlavním přispívatelem k nepohodlí sluchátek. Díky třem různě velkým špuntům do uší dodávaných s ROCKSTAR je snadné najít tu správnou velikost pro pohodlnější poslech. Držením špuntů a šikmých měničů se snižuje napětí na uchu, takže si můžete užívat celodenního pohodlí a poslouchat hudbu, kterou máte rádi, tak dlouho, jak budete chtít.

belkin5.jpg

Odolné proti pocení
Kdekoli posloucháte hudbu, vaše sluchátka ROCKSTAR jsou navržena tak, aby šla s vámi. Proto jsme je učinili odolnými vůči potu a potřísnění - což je dělá ideální pro použití za každého počasí, stejně jako pro fitness nebo posilovnu.

belkin6.jpg

Dlouhá výdrž
Více než 35 let zkušeností s navrhováním kabelů nás naučilo pár věcí. Sluchátka SOUNDFORM jsou vysoce flexibilní a zesílená v hlavních zátěžových bodech, aby vydržela těžké použití ve více prostředích. Komplexní zkušební postupy, které pokrývají vše od trvalého používání až po extrémní podmínky prostředí, zaručují vynikající trvanlivost. 

belkin7.jpg

Bez zamotávání
Plochý, lehký design udržuje kabel sluchátek bez spleti v kapse nebo tašce. Při používání funkce správy kabelů chráníte nadbytečný kabel a umístíte mikrofon do polohy pro snadné hands-free volání.

belkin_soundform_usbc_1.jpg

Vy budete ti, kteří je ovládají
Vaše sluchátka SOUNFORM jsou připravena k použití přímo od vyndání z krabice - není třeba žádný adaptér ani předchozí nabíjení. Multifunkční tlačítko usnadňuje přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb, změnu hlasitosti nebo přijetí telefonního hovoru jeho stisknutím. Čistý vestavěný mikrofon usnadňuje volání bez vyjmutí sluchátek.

belkin9.jpg

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.

Konektor
USB-C
Přenos signálu
Kabelová
Typ sluchátek
do ucha (špunty)
G3H0002btWHT
745883775538

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7