• Top produkt
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá - co je v krabici
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá
Apple AirPods Max, vesmírně šedá - co je v krabici

Apple AirPods Max, vesmírně šedá

AirPods Max – dokonalé skloubení působivého hi-fi zvuku a kouzelných vlastností AirPodů pro vrcholný poslechový zážitek

Skladem 1ks
16 490,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Co to je?

Apple AirPods Max bezdrátová sluchátka vesmírně šedá. Asi netřeba představovat. O těchto sluchátkách již psala snad všechna média.

Proč to potřebujete?

  • Vysoce věrný zvuk
  • Aktivní potlačování hluku s režimem propustnosti
  • Úchvatný design pro pohodlný poslech
  • Prestiž a styl

Design a provedení: 
Tohle jsou sluchátka přes uši, jaká tady ještě nebyla. Náušníky i klenba hlavového mostu se dokonale přizpůsobují individuálnímu tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálně akusticky těsní a poskytují mimořádný poslechový zážitek.

  • Klenba hlavového mostu z prodyšné tkané síťoviny rovnoměrně rozkládá hmotnost sluchátek a snižuje tlak na hlavu.
  • Kostru z nerezové oceli pokrývá měkká skořepina, takže pevnost, pružnost a pohodlí jsou v dokonalé souhře.
  • Teleskopická ramena se hladce posouvají a drží v nastavené poloze. Sluchátka tak pohodlně sedí a přesně doléhají.
  • Krásně provedené mušle z anodizovaného hliníku mají revoluční mechanismus, který umožňuje jejich nezávislé otáčení a vyrovnávání tlaku.

AirpodsMax2.jpg

Náušníky jsou potažené speciální textilní síťovinou, takže při poslechu doléhají na pokožku jako měkké polštářky. Akustická paměťová pěna náušníků jemně, ale spolehlivě těsní. A to je základní předpoklad pro fantastický zvuk.

AirpodsMax3.jpg

Korunkou Digital Crown můžete ovládat hlasitost, přeskakovat skladby a přijímat hovory.

AirpodsMax4.jpg

Kvalita zvuku:

Zjevení pro vaše uši.

AirPods Max spojují vysoce věrnou reprodukci zvuku se špičkovým aktivním potlačováním hluku. Zážitek z poslechu je nepřekonatelný. Každá součást jejich speciálního měniče pomáhá vytvářet zvuk s naprosto minimálním zkreslením v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Mohutné basy, přesné středy i věrné, čisté výšky znějí dokonale průzračně.

Poslech, co vás pohltí 

Na potlačování nežádoucího vnějšího hluku pracuje v AirPodech Max celkem šest mikrofonů namířených ven – ty rozpoznávají zvuky zvenčí – a dva mikrofony namířené dovnitř, které pomáhají analyzovat, co přesně slyšíte. Mikrofony s technologií formování paprsku izolují při hovorech váš hlas, aby byl slyšet čistě – i ve větru.

AirpodsMax6.jpg

Uslyšíte každý detail 


Dynamický měnič Apple pokrývá široký frekvenční rozsah a nechává vyznít jemné detaily každého tónu. Ve skladbách, co znáte do poslední noty, tak odhalíte barvy a nuance, jaké ještě neznáte.

AirpodsMax7.jpg

Přehrávání bez zkreslení 

Měnič s dvojitým prstencem neodymových magnetů je zkonstruovaný podle high-endových sloupových reproduktorů tak, aby minimalizoval harmonické zkreslení v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Výsledkem je stejnoměrně čistý zvuk – i při nejvyšší hlasitosti.

AirpodsMax8.jpg

Výpočetní výkon pro velkolepé audio. 

Díky výkonnému čipu Apple H1 v obou náušnících, jedinečnému akustickému řešení, vyspělému softwaru a výpočetnímu výkonu je zážitek z poslechu AirPodů Max přímo revoluční. Výkonný procesor pomocí deseti jader každého čipu blokuje okolní hluk a přizpůsobuje zvuk podle usazení náušníků. Filmové scény tak působí, jako by se odehrávaly přímo kolem vás.

AirpodsMax9.jpg

Špičkové aktivní potlačování hluku kompenzuje zvuk z okolí odpovídajícím inverzním signálem, aby vás při poslechu nic nerušilo. Tlačítkem hlukového filtru přepnete do režimu propustnosti, ve kterém zvuky z okolí pronikají dovnitř. Udržíte tak přirozený kontakt se světem kolem sebe. Adaptivní ekvalizace přizpůsobuje zvuk podle dolehnutí náušníků. Mikrofony namířené dovnitř zaznamenávají, co přesně slyšíte. Sluchátka podle toho upravují frekvence přehrávané hudby, aby byl zážitek konzistentní a každý tón vyzněl věrně. Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy zaručuje při sledování filmů a seriálů poslech jako v kině. Pomocí vestavěných gyroskopů a akcelerometrů vyhodnocují AirPods Max spolu s iPhonem nebo iPadem i ty nejjemnější pohyby hlavy, aby byl zvuk správně orientovaný vůči zařízení.

AirpodsMax10.jpg

To složité je schované vevnitř. 

AirPods Max mají všechny kouzelné bezdrátové funkce, které jsou AirPodům vlastní. Nastavíte je jedním klepnutím, a když je sundáte, automaticky pozastaví přehrávání. Zážitek z poslechu je každý den a na každém zařízení naprosto dokonalý.

AirpodsMax11.jpg

Pouzdro, co má svoje kouzlo. 

Když AirPods Max uložíte do měkkého, tenkého pouzdra Smart Case, přepnou se do ultra-úsporného režimu, ve kterém si baterie zachovává úroveň nabití.

AirpodsMax12.jpg

Dlouhohrající baterie. 
AirpodsMax13.jpg
hodin poslechu hudby, sledování filmů nebo vyřizování hovorů – se zapnutým aktivním potlačováním hluku a prostorovým zvukem. Konektorem Lightning je za 5 minut dobijete na 1,5 hodiny poslechu.

Distribuce
CZ
Přenos signálu
Bezdrátová
MGYH3ZM/A

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů a MP3 přehrávačů iPod, chytrý telefon iPhone a tablet iPad, nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně operační systém macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS
Zdroj: Wikipedia.cz

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze