• Basic Produkt
  • -50,00 Kč
Swissten síťový adaptér 1A + Lightning kabel pro iPhone
Swissten síťový adaptér 1A + Lightning kabel pro iPhone
Swissten síťový adaptér 1A + Lightning kabel pro iPhone
Swissten síťový adaptér 1A + Lightning kabel pro iPhone

Swissten síťový adaptér 1A + Lightning kabel pro iPhone

Nabíječka a kabel základní kvality pro iPhone s výkonem 1A od značky Swissten. 

Skladem
249,00 Kč 299,00 Kč -50,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Kvalitní nabíječka SWISSTEN s výstupním proudem 1A. Výstup USB a kabel lightning 1,2m

Specifikace:

  • Vstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,15A
  • Výstup: DC 5V/1A
  • Max. 5W

Výkon 1A je shodný jako originální nabíječka od Apple, která bývala v balení s telefonem. Od iPhone 11 Pro dodával Apple silnější nabíječku, takže nabíjela rychleji. S touto nabíječkou nabijete novější iPhone o něco pomaleji než s originální. Tato nabíječka také není certifikovaná, takže se časem může vyskytnout známý problém s hláškou "Toto příslušenství není kompatibilní s tímto iPhone".

Konektor
Lightning
Pro značku
Apple
Certifikace MFi
Ne
Typ nabíječky
Síťové AC
Max. výstupní výkon
5W
22067000

Značka SWISSTEN vyrábí kvalitní příslušenství pro mobilní telefony a zaměřuje se hlavně na univerzální držáky do aut, adaptéry a kryty pro mobilní telefony.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku. Ty špatné u nás zkrátka nekoupíte. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  ★★★★★

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: