• -45,23%
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý
Harman Kardon Neo - šedý

Harman Kardon Neo - šedý

Elegantní bezdrátový reproduktor od výrobce JBL s podporou AUX, Bluetooth a mikrofonu. Nabízí minimalistické provedení a velmi kvalitní zvuk.

Skladem
1 090,00 Kč 1 990,00 Kč -45,23%
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

JBL GO 2

Harman Kardon Neo je přesnosný Bluetooth reproduktor s prvotřídním zvukem, který od Harman Kardon očekáváte. Harman Kardon Neo s podporou Bluetooth usnadňuje připojení kompatibilního zařízení podle vašeho výběru a pokračuje ve streamování vašich oblíbených melodií v bohatém, prvotřídním zvuku. Dobíjecí baterie podporuje až 10 hodin přehrávání. Voděodolnost IPX7.

Specifikace:

- Verze Bluetooth: 4.2
- Typ baterie: Lithium-iontový polymer (3,7 V / 1 000 mAh)
- Doba nabíjení baterie: 3 hodiny (5 V, 0,5 A)
- Doba přehrávání hudby: až 10 hodin (liší se podle úrovně hlasitosti)
- Frekvenční odezva 130 Hz - 20 kHz
- Výkon vysílače Bluetooth: 0 - 9dBm
- Rozměr: 110 x 110 x 34,1 mm
- Hmotnost: 251 g
- Obsah balení: 1 x Harman Kardon Neo 1 x kabel Type- C pro nabíjení 1 x Uživatelská příručka

Počet reproduktorů
1+0
2452297

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze