UAG Plasma odolný kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
UAG Plasma odolný kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
UAG Plasma odolný kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
UAG Plasma odolný kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus

UAG Plasma odolný kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus

Kryt pro iPhone 8 Plus a 7 Plus od Americké firmy UAG z řady Plasma s extrémním stupněm ochrany z lehkého a odolného kompozitu.

Skladem
899,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

URBAN ARMOR GEAR PLASMA SERIES KRYT PRO IPHONE 8 PLUS / 7 PLUS

Elegantní a odolné pouzdro UAG Plyo pro iPhone poskytuje spolehlivou ochranu pro vaše kompatibilní zařízení při zachování jeho štíhlého profilu. Pouzdro UAG Plyo splňuje armádní normu odolnosti (MIL STD 810G 516.6) a poskytuje perfektní ochranu zařízení před poškrábáním a poškozením způsobeným pády. Kryt dále disponuje vyztuženými měkkými rohy pro absorpci síly nárazu speciálně navrženými otvory pro snadný přístup k fotoaparátu a portům telefonu. 

  • Barva: Transparentní/ stříbrná
  • Zpevněné boky pomocí plastového rámečku
  • Velmi kvalitní pružný TPU
  • Zvýšená ochrana fotoaparátu
  • Vnitřní struktura krytu zajišťuje zvýšené pohlcení síly při pádu

Kompatibilita s iPhonem
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
Materiál
Polykarbonát
Typ
Kryt
Pro značku
Apple
IPH8/7PLS-L-IC

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku. Ty špatné u nás zkrátka nekoupíte. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  ★★★★★

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze