• -200,00 Kč
Belkin SheerForce Elite kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
Belkin SheerForce Elite kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
Belkin SheerForce Elite kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus
Belkin SheerForce Elite kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus

Belkin SheerForce Elite kryt pro iPhone 8 Plus / 7 Plus

Ochranné pouzdro pro iPhone 8 Plus a 7 Plus. Vyrobeno z materiálu odolného vůči UV záření, zůstává odolné vůči vodě i vystavení slunečnímu světlu.

Skladem
399,00 Kč 599,00 Kč -200,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 790Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

Vyšperkujte krásný design svého iPhonu a zároveň jej ochraňte. Odolné ochranné pouzdro SheerForce Elite zachrání váš telefon při pádu až 1,8m. Díky inovativnímu inženýrství společnosti Belkin zde byl použit materiál odolný proti UV záření, který zajišťuje, že při vystavení slunci se nezbarví ani nezbledne. Pevné gumové boky se snadno uchopí a drží, takže si můžete být jisti zabezpečením telefonu před pádem.

Polykarbonátový materiál, ze kterého je kryt vyroben, kombinuje pevný plast a gumu díky čemuž nabízí pevnost a zároveň utlumení nárazů. Díky své jedinečné molekulární struktuře má tento kryt zvýšený stupeň ochrany až pro pády z 1,8m. Opakované nárazy jsou rozptylovány a pohlcovány po celém krytu, což udrží telefon nepoškozený.

Kryt je také potažen jedinečnou vrstvou zabraňující poškrábání samotného krytu při běžném použití. Tento kryt bude váš telefon chránit dlouhou dobu!

  • kryt kombinující pevný průhledný plast a gumu
  • speciální vrstva zabraňující žloutnutí 
  • speciální vrstva zabraňující poškrábání
  • testovaný na pád z 1,8m
  • kompatibilní s iPhone 8 Plus a 7 Plus
Kompatibilita s iPhonem
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
Materiál
TPU/Polykarbonát
Typ
Kryt
Pro značku
Apple
Distribuce
CZ
F8W850btC01

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.