Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini
Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini
Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini
Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini

Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini

Prémiová ochrana obrazovky pro iPhone 12 mini s dvojnásobným ION tvrzením poskytuje maximální odolnost a houževnatost. Antimikrobiální povlak eliminuje růst bakterií na obrazovce a to vše při zachování odezvy a jasu dotykové obrazovky.

Poslední kus skladem
590 Kč
Ihned k dispozici

 

2x pevnější než tvrzené sklo

UltraGlass je první sklo svého druhu a je dvakrát pevnější než klasické tvrzené sklo a poskytuje tak nepřekonatelnou ochranu obrazovky. Toto sklo se zesílenou dvojitou iontovou výměnou poskytuje špičkovou ochranu proti nárazům a pádům a je navrženo tak, aby poskytovalo přirozený zážitek z obrazovky. Mimořádně odolná horní vrstva UltraGlass je testována, aby poskytovala nejvyšší možnou úroveň ochrany proti poškrábání, která chrání obrazovku před klíči, mincemi a vším ostatním.

Silná ochrana před bakteriemi

Kamkoli jdeme, naše telefony shromažďují bakterie z našich prstů, kapes, peněženek nebo sedaček v autě a mhd. Extra antimikrobiální povrchová úprava snižuje až 99% bakteriálního růstu na vaší obrazovce a poskytuje vám větší klid.

Kus Německého inženýrství

UltraGlass je precizně vyříznutý tak tence, že je vysoce citlivý na tlak. To v kombinaci s inteligentním složením skla zajišťuje, že každý dotek a pohyb je přesně přenesen na obrazovku a zajišťuje bezchybný zážitek z dotykové obrazovky. A co víc, byl vyvinut s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, která odpuzuje nečistoty a šmouhy a ponechává vám nedotčený displej pro streamování nebo čtení.

Snadná a přesná aplikace

Díky přihrádce Easy Align Tray je aplikace doma hračkou. Tento patentovaný proces snadné aplikace je jedinečný a zcela bezchybný pro vyrovnání a aplikaci bez bublin.

Kompatibilita s iPhonem
iPhone 12 Mini
Materiál
Tvrzené sklo
Typ
Ochrana displeje
Distribuce
CZ
OVA036zz
745883812264

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 999 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7