Belkin ScreenForce UltraGlass pro...
Belkin ScreenForce UltraGlass pro...

Belkin ScreenForce UltraGlass pro iPhone 12 mini

Prémiová ochrana obrazovky pro iPhone 12 mini s dvojnásobným ION tvrzením poskytuje maximální odolnost a houževnatost. Antimikrobiální povlak eliminuje růst bakterií na obrazovce a to vše při zachování odezvy a jasu dotykové obrazovky.

Skladem
590,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

2x pevnější než tvrzené sklo

UltraGlass je první sklo svého druhu a je dvakrát pevnější než klasické tvrzené sklo a poskytuje tak nepřekonatelnou ochranu obrazovky. Toto sklo se zesílenou dvojitou iontovou výměnou poskytuje špičkovou ochranu proti nárazům a pádům a je navrženo tak, aby poskytovalo přirozený zážitek z obrazovky. Mimořádně odolná horní vrstva UltraGlass je testována, aby poskytovala nejvyšší možnou úroveň ochrany proti poškrábání, která chrání obrazovku před klíči, mincemi a vším ostatním.

Silná ochrana před bakteriemi

Kamkoli jdeme, naše telefony shromažďují bakterie z našich prstů, kapes, peněženek nebo sedaček v autě a mhd. Extra antimikrobiální povrchová úprava snižuje až 99% bakteriálního růstu na vaší obrazovce a poskytuje vám větší klid.

Kus Německého inženýrství

UltraGlass je precizně vyříznutý tak tence, že je vysoce citlivý na tlak. To v kombinaci s inteligentním složením skla zajišťuje, že každý dotek a pohyb je přesně přenesen na obrazovku a zajišťuje bezchybný zážitek z dotykové obrazovky. A co víc, byl vyvinut s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, která odpuzuje nečistoty a šmouhy a ponechává vám nedotčený displej pro streamování nebo čtení.

Snadná a přesná aplikace

Díky přihrádce Easy Align Tray je aplikace doma hračkou. Tento patentovaný proces snadné aplikace je jedinečný a zcela bezchybný pro vyrovnání a aplikaci bez bublin.

Kompatibilita s iPhonem
iPhone 12 Mini
Materiál
Tvrzené sklo
Distribuce
CZ
OVA036zz

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Procházíme za vás recenze v odborných časopisech a na webech. Vybíráme jen produkty, které mají stovky spokojených recenzí od zákazníků a kladné hodnocení od odborných novinářů. Trávíme na tom stovky hodin měsíčně. Vy už nemusíte 

  Top Produkt

Produkt, který v recenzích získal 4-5 hvězdiček z 5 možných. Jedná se tedy o nejkvalitnější produkt ve své kategorii ověřený od zákazníků, kteří si ho koupili před vámi.

  GOOD Produkt

Produkt, který je stále jeden z nejlepších produktů v dané kategorii, takový zlatý střed. Má velmi dobré hodnocení, ale občas se najdou i nějaká negativa.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality, které v recenzích nemají to nejlepší hodnocení. Nicméně se stále jedná o zajímavou možnost, protože tyto produkty lze obvykle zakoupit za nízkou cenu.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: