Tucano Phono Hi-Tech batoh pro MacBook do 15", modrý
Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro...
Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro...
Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro...
Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro...
Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro...
Tucano Phono Hi-Tech batoh pro MacBook do 15", modrý

Tucano PHONO Hi-Tech batoh pro MacBook do 15" - modrý

Praktický a elegantní batoh Tucano Phono s integrovaným kabelem na nabíjení smartphonu vaší powerbankou a dvojitou bezpečnostní kapsou na MacBook nebo notebook.

Skladem
1 490,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Hi-Tech batoh pro MacBook Pro 16" nebo notebook 15,6". Levý ramenní popruh je vybaven kapsou na smartphone, kterou lze připojit ke kabelu s výstupem USB (Tu-charge) integrovanému do horní části. Tu-charge vám umožní dobít smartphone přímo z powerbanky, kterou lze umístit do vyhrazené vnitřní kapsy.

Batoh Tucano Phono je prostorný a připravený na více úkolů, má dvojitou bezpečnou vnitřní kapsu na notebook, ergonomicky tvarovaná záda a polstrované ramenní popruhy.

  • Levý ramenní popruh s kapsou na smartphone S / M / L
  • Vnitřní kapsa pro powerbanku
  • Hi-Tech batoh s integrovaným kabelem USB (Tu-charge) pro chytré telefony
  • Dvojitá vnitřní kapsa s ochranou proti otřesům pro váš notebook
  • Popruh pro připevnění na cestovní kufr
  • Reflexní prvky
  • Roztažitelné boční kapsy
Typ
Batoh
BKPHO-B

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: