Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro...
Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro...
Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro...
Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro...
Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro...

Spigen Glas.tr FC ochranné sklo pro MacBook Air / Pro 13"

Speciálně tvarované tvrzené sklo na obrazovku vašeho MacBooku Pro 13" (late 2017) / Air 13" (late 2018)

Skladem
749,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

Tak dobré, že ani nemůžete říct, že tam je. Pokrytí od okraje k okraji, navržené tak, aby se bez problémů vešlo na obrazovku MacBooku, pomáhá zachovat původní vzhled a dojem. Je opravdu jednoduché ho nasadit a udrží obrazovku bez poškrábání, takže se nemusíte obávat nehod. Jděte do toho a zkuste ho.

Kompatibilita s Macem
MacBook Air 13" (2018-2020)
MacBook Pro 13" (USB-C)
Materiál
Tvrzené sklo
Typ
Ochrana displeje
AGL00083

Od založení v roce 2004 získala společnost Spigen uznání od výrobců v oboru a je nyní jedním z předních společností na poli globálních výrobců prvotřídního mobilního příslušenství. S vybudovanou pověstí a dlouhodobým závazkem vůči zákazníkům, společnost Spigen pokračuje v růstu a stanovuje nové cíle při zachování základních hodnot v poskytování inteligentních ochranných produktů. Všechny výrobky Spigen jsou vyráběny s prémiovými materiály v nepřetržité touze vyrábět kvalitní výrobky, které jsou tenké, elegantní a jednoduché. Nejvyšší prioritou je navrhování a designování všech částí produktů v Kalifornii v USA a výroba v Jižní Korei.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze