• Výprodej
  • -200,00 Kč
Tucano Elektro kryt pro iPhone 6s...
Tucano Elektro kryt pro iPhone 6s...
Tucano Elektro kryt pro iPhone 6s...
Tucano Elektro kryt pro iPhone 6s...

Tucano Elektro kryt pro iPhone 6s Plus / 6 Plus

Kryt Forcell Elektro pro iPhone 6s Plus / 6 Plus z velmi lehkého polykarbonátu a opatřen stříbrným rámečkem pomocí procesu, který se nazývá galvanizace.

Skladem
99,00 Kč 299,00 Kč -200,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Co to je?
Velmi lehký kryt pro iPhone 6s Plus a 6 Plus z pevného polykarbonátu s galvanizovaným stříbrným rámečkem.

Proč to potřebujete?
Protože chcete ochránit váš iPhone se stylem a elegancí. Zároveň je tento kryt velmi lehký a tenký a díky použitému materiálu nežloutne, jako podobné průhledné kryty.

Design a provedení:
Kryt přesně obepne váš iPhone. Díky pevnému materiálu bude pevně držet, ale vy telefon můžete pořád snadno ovládat, protože zde jsou výřezy na tlačítka. Výrobce boky krytu galvanizoval, což znamená, že tam přidal tenoučkou vrstvu kovu, čímž kryt vypadá velmi elegantně a luxusně.

Kompatibilita:

  • iPhone 6s Plus
  • iPhone 6 Plus
Kompatibilita s iPhonem
iPhone 6 Plus
iPhone 6S Plus
Materiál
Polykarbonát
Typ
Kryt

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku. Ty špatné u nás zkrátka nekoupíte. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  ★★★★★

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: