• -100,00 Kč
USAMS přenosný držák na tablet /...
USAMS přenosný držák na tablet /...
USAMS přenosný držák na tablet /...

USAMS přenosný držák na tablet / smartphone

Praktický a pevný držák a stojánek na tablet nebo smartphone. Díky pevné základně může stát kdekoliv na pevné podložce a díky dvěma kloubům ho nastavíte do libovolně pozice.

Skladem
649,00 Kč 749,00 Kč -100,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

USAMS představjue univerzální a praktický stojánek pro váš tablet nebo smartphone. Kombinace černého matného a lesklého plastu a ergonomického designu ze stojánku USAMS udělá luxusní doplněk domů i do kanceláře. Základna stojánku zajistí pevnou stabilitu a držák nastavíte do požadované polohy. Otočné ramena držáku jdou nastavit do libovolné polohy, vrchní část s kleštěmi na tablet se otáčí o 360°. Maximální rozpětí kleští je 18-19 cm. Pro naprosté bezpečí vašeho tabletu jsou kleště držáku pokryté silikonovými podložkami.

Vlastnosti:

  • univerzální držák pro tablet
  • ergonomický design
  • luxusní provedení z kvalitních materiálů
  • pevná základna s protiskluzovým povrchem
  • nastavitelná ramena držáku
  • rozpětí kleští 11-19 cm
  • kleště držáku otočné o 360°
  • háček pro provlečení nabíjecího kabelu
ZJ057ZJ01

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku. Ty špatné u nás zkrátka nekoupíte. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  ★★★★★

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: