• -50,00 Kč
SanDisk Ultra microSDHC UHS-I karta...
SanDisk Ultra microSDHC UHS-I karta...

SanDisk Ultra microSDHC UHS-I karta 16Gb s adaptérem

Paměťová karta formátu microSD kompatibilní se všemi zařízeními podporujícími oba standardy SDHC a SDXC. Kapacita: 16 GB

Položka vyprodána.
149,00 Kč 199,00 Kč -50,00 Kč

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Fotografujte a uložte více fotografií ve vysokém rozlišení do svého smartphonu nebo tabletu Android ™ s kartou SanDisk Ultra microSD UHS-I. S kapacitou 32 GB je ideálním doplňkem pro smartphony a tablety s podporou paměťových karet. Aplikace SanDisk Memory Zone, dostupná v obchodě Google Play™, umožňuje snadné prohlížení, přístup a zálohování všech souborů z paměti telefonu na jednom vhodném místě. Tato aplikace může být nastavena na automatické přesunutí souborů z vnitřní paměti smartphonu na paměťovou kartu.

  • Kapacita až 16 GB pro zachycení, přenášení a uchovávání vašich dat
  • Rychlé přenosové rychlosti až 80MB / s Class 10 pro Full HD
  • Vodotěsné, odolné proti rentgenovému záření, odolné proti vysokým a nízkým teplotám a odolné proti nárazům
  • Dodaný adaptér SD ™ pro kompatibilitu s digitálními fotoaparáty
SDSQUNS-016G-GN3MA

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: