• -100,00 Kč
Ugreen univerzální stojánek na stůl
Ugreen univerzální stojánek na stůl
Ugreen univerzální stojánek na stůl
Ugreen univerzální stojánek na stůl
Ugreen univerzální stojánek na stůl
Ugreen univerzální stojánek na stůl

Ugreen univerzální stojánek na stůl

Držák na stůl UGREEN pro mobilní telefon. Poslouží jako stojánek na sledování videa nebo během vaření na čtení receptů. Velmi elegantní design kombinující bílou základnu s kovovými prvky.

Položka vyprodána.
299,00 Kč 399,00 Kč -100,00 Kč

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

UREEN představuje univerzální a praktický stojánek pro váš tablet nebo smartphone. Kombinace matného bílého plastu a hliníkové nosné tyče udělá ze stojánku luxusní doplněk domů i do kanceláře. Základna stojánku zajistí pevnou stabilitu a držák nastavíte do požadovaného úhlu.

Vlastnosti:

  • univerzální držák pro smartphone nebo menší tablet
  • ergonomický a elegantní design
  • kvalitní provedení
  • pevná základna s protiskluzovým povrchem
  • možnost nastavit úhel sklonu
Typ držáku
na stůl
60343

UGRREN je čínská značka, která vyrábí různé doplňky pro smartphony. Oproti jiným čínským značkám se jim nedá upřít vysoká kvalita produktů a většinou také povedený design, který hezky doplňuje Apple ekosystém. 

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: