Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák
Belkin magnetický fitness držák

Belkin magnetický fitness držák

Magnetický fitness držák můžete připevnit ke kovovým povrchům tělocvičného vybavení nebo jej připevnit k řídítkům pomocí přiloženého pásku a bezpečně jednoduše připevnit iPhone 13 nebo iPhone 12 do držáku pomocí MagSafe technologie. Zobrazte si obsah z libovolného úhlu díky možnosti otáčení o 360 stupňů a dostaňte se do tempa.

Poslední kus skladem
949 Kč
Ihned k dispozici

 

Vytvořte si nové zážitky s iPhonem 12 při cvičení s magnetickým fitness držákem na telefon. Přední magnet se bez problémů přichytí na zadní stranu iPhonu 12, zatímco zadní magnet se bezpečně přichytí ke kovovým povrchům vybavení posilovny a nepohne se, ani když telefon vibruje nebo se s ním otřásá.
Součástí balení je také fitness pásek, který lze připevnit na řídítka rotopedů, běžeckých pásů, veslovacích trenažérů a dalších zařízení (nás napadlo připevnění třeba i na kočárek).
Kulový kloub uvnitř držáku, který se otáčí o 360 stupňů, umožňuje nastavit telefon do libovolného úhlu, zatímco sledujete cvičební aplikace nebo streamujete obsah během cvičení.

Dvojité magnetické upevnění
Jednou rukou snadno přichytíte iPhone k přední části držáku, zatímco silný zadní magnet se připevní k magnetickým povrchům vnitřního tělocvičného vybavení.

Svoboda pohybu
Vnitřní kulový kloub otáčí držák o 360 stupňů, takže můžete sledovat videa z tréninku nebo streamovat zábavu z jakéhokoli úhlu nebo polohy.

Upevňovací popruh
Pomocí přiloženého popruhu můžete iPhone bezpečně připevnit k řídítkům, tyčím nebo jakémukoli jinému zařízení o průměru 2,5cm až 3,8cm

iPhone bude v bezpečí
Magnetické nástavce jsou dostatečně silné, aby udržely iPhone na místě i pokud zavibruje při příchozím hovoru nebo se o něj při tréninku otřete.

Kompatibilita:

 • iPhone 13 Pro Max
 • iPhone 13 Pro
 • iPhone 13
 • iPhone 13 mini
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12
 • iPhone 12 mini
MMA005btBK
745883821174

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 999 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7