Jednoznačně nejdražší položkou v ceníku servisů je výměna rozbitého LCD, jehož výměna může stát až 7000 korun. Výměnou LCD navíc přicházíte o záruku a u nových iPhonů také o vodotěsnost (v neautorizovaných servisech). Je proto potřeba dávat velký pozor, aby vám telefon nebo tablet nespadl na zem. I přes veškerou opatrnost však někdy může nastat chvilková nepozornost a iPhone za několik desítek tisíc korun padá na tvrdou zem.
Při zvedání telefonu nastává okamžik pravdy, zda displej praskl nebo ne. Šanci, že displej přežije v pořádku můžete zvýšit pořízením kvalitního tvrzeného skla!

Klasické ochranné fólie se pohybují na trhu již několik let a jejich přednostmi jsou jednoznačně nízká hmotnost, díky které skoro ani nepocítíte, že je na Vašem displeji nalepena nějaká forma ochrany. Ochranné fólie se vyrábí nejen na displej, ale i na zadní stranu. Ochranné fólie byly vyrobeny především jako ochrana proti škrábancům, ke kterým by mohl náš iPhone či iPad přijít při běžné manipulaci. Například při uložení do tašky, položení na stůl atd. Ochranné fólie mají jednu menší nevýhodu a tou je poměrně složitější aplikace, musíte být velice precizní a nic neuspěchat. Aplikaci zvládnete z pohodlí Vašeho domova!


2) Ochranné tvrzené sklo

O něco později, když uživatelům přestaly ochranné fólie stačit, přišel na trh současný hit, ochranné tvrzené sklo! Jedná se o nejlepší možnost současné ochrany Vašeho iPhonu či iPadu. Ochranné tvrzené sklo chrání Vaše zařízení kromě proti drobným škrábancům také proti menším nárazům a pádům. Pokud Vám Váš iPhone upadl a prasklo tvrzené sklo a displej zůstal nepoškozený, splnilo sklo svoji ochrannou funkci na jedničku. Ochranná tvrzená skla pro iPhone a iPad jsou velice spotřebním zbožím a jejich aplikace je více než snadná, oproti fólii si nemusíte při aplikaci dávat tolik záležet, stačí očistit displej hadříky, které jsou v balení s tvrzeným sklem, sloupnout ochrannou fólii a přiložit sklo doprostřed telefonu. Sklo přilne k displeji samovolně.

Comments (0)

No comments at this moment