Skla od PanzerGlass jsou zase lepší

Skla od dánské firmy PanzerGlass jsou již dlouhou dobu na českém trhu etalonem v oblasti odolnosti a ochrany displeje u iPhonů. Oproti ostatním sklům jsou tlustá 0,4mm a proto nabízí vysoký stupeň ochrany. Nicméně pro nové iPhony z dvanáctkové řady mají 2 novinky:

NOVÁ TECHNOLOGIE SKEL „MICRO FRACTURE“:
Skla s technologií Micro Fracture poznáte podle symbolu na krabičce s popisem „100% stronger“. Nová technologie je o 100% odolnější na hranách skla a minimálně 50% odolnější celkově! A to v porovnání s vlastními skly předchozí generace PanzerGlass.

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH
Všechna skla a obaly PanzerGlasss pro iPhone 12 jsou navíc ve verzi *Anti-bacterial, kdy je sklo potaženo speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24h od kontaktu s ochranným sklem. Garantovaná účinnost nanovrstvy je u PanzerGlass po dobu až 12 měsíců nebo 10 000 oděrů.

PANZER GLASS SPRAY TWICE A DAY
Věděli jste, že na mobilních zařízeních je mnohonásobně více bakterií než na záchodovém prkénku? Chraňte své zdraví pomocí antibakteriálního přípravku s nejvyšší účinností. Používejte pravidelně přípravek PanzerGlass Spray Twice a Day. Tento sprej skvěle čistí povrch displeje, pouzdra nebo jakéhokoliv jiného povrchu (klávesnice, monitor, televize, brýle) a zároveň ho účině desinfikuje, aniž by poškodil čištěný povrch, jako to může udělat běžná desinfekce.