Současná generace smartphonů od společnosti Apple, tedy konkrétně iPhone SE, ale i starší iPhone 8, 8 Plus, 7 a 7 Plus disponují luxusním designem a velmi kvalitním zpracováním, ale i přestože se o svůj telefon budete starat, stačí chvilka nepozornosti a může se objevit jeden z velmi nepříjemných problémů. Současné modely iPhone jsou totiž velmi náchylné na prasknutí či poškrábání skla objektivu zadního fotoaparátu.
Zahraniční YouTuber JerryRigEverything zveřejnil na svém kanále video, jak snadno tohle banální poškození opravit. Na zmiňovaném videu vypadá oprava jednoduše, ale nezapomeňte, že jí provádí odborník na opravy. Navíc je potřeba mít potřebné náhradní díly a speciální šroubováky. Takovou opravou také přijdete o záruku.

My určitě doporučujeme zakoupit vhodné pouzdro nebo ochranné bezpečnostní sklo, které fotoaparát ochrání.

Na našem eshopu naleznete skla na fotoaparát na jednotlivé modely:
Pro iPhone 7
Pro iPhone 8
Pro iPhone 7 Plus
Pro iPhone Xr
Pro iPhone X, XS a XS Max

Související produkty

Apple iPhone 12, 64Gb (by Renewd) Apple iPhone 12, 64Gb (by Renewd) 2
  • -2 500 Kč
Poslední kus skladem
12 490 Kč 14 990 Kč
Tím, že dáte použitým výrobkům druhý život, zabraňujete výrobě nových zařízení na trhu. Také se prodlouží životnost těchto zařízení a zabraní se tomu, aby předčasně skončila jako elektronický odpad. Pořízením obnoveného iPhonu 12 od prémiové značky Renewd se vydáváte na uhlíkově neutrální a udržitelnou cestu.

Komentáře (0)

Nejsou zde žádné komentáře