Jedním z nejúčinnějších a doporučených způsobů, jak se vyhnout přenosu virového onemocnění, je důkladné mytí rukou a nedotýkat se tváře. 

Ale co váš telefon, který několikrát denně berete do rukou a přikládáte jej na obličej?

Všechno, s čím přijdete do styku, skončí na vašem telefonu, tabletu, notebooku, brýlích a mnoha dalších zařízeních, která používáte po celý den. Svět je živnou půdou pro bakterie. Například telefon je obvykle pokrytý tolika mikroorganismy, že je nejméně 10x špinavější než záchodové prkénko. Pro udržení čistoty ale nemusíte používat agresivní průmyslové chemikálie, které navíc mohou poškozovat patentované povlaky obrazovek. 

Tipy na důkladné vyčištění telefonu.

  • Použití netoxického, přírodního čističe obrazovek a povrchů WHOOSH! Screen Shine (vhodný i na citlivé obrazovky všech zařízení Apple) je snadné. 
  • Před čištěním smartphonů sejměte kryt, abyste zajistili vyčištění celého zařízení.
  • Nastříkejte hadřík z mikrovlákna a otřete jím povrch, poté hadřík obráťte a sušší částí případně vyleštěte obrazovku. 

Jak často telefony čistit?

Vzhledem k intenzitě používání je váš smartphone téměř jako třetí ruka. Z toho důvodu byste měli telefon čistit stejně často, jako si čistíte zuby nebo si umýváte ruce.

Myslet na tolik detailní hygienu může být náročné a na čištění povrchu telefonu prostě zapomeneme. Proto firma Tech 21 vyrobila řadu krytů na telefony s antimikrobiální technologií BioCote, která trvale chrání váš telefon před viry, bakteriemi a plísněmi.

Účinnost BioCote® technologie

Antimikrobiální technologie BioCote® je účinná proti širokému spektru mikrobů, což zahrnuje:

  • bakterie – včetně superbakterií, jako jsou MRSA a E.coli
  • plísně a houby 
  • a dokonce i viry.

BioCote® zavádí tyto aktivní složky na povrch materiálu během výrobního procesu. Tím pádem antimikrobiální přísada působí po celou dobu životnosti produktu a nelze ji odstranit. 

Formule vyvinutá pro Tech21 začne fungovat během 15 minut od kontaktu s bakteriemi. Nenávratně likviduje až 99,99 % mikrobů během pouhých 24 hodin. Díky krytu Tech21 bude každý den váš telefon tak čistý, jako ve chvíli, kdy jste ho vyndali z krabice. 

  • Za 15 min je zničeno 86 % bakterií 
  • Za 2 hodiny je zničeno 99,5 % bakterií 
  • Za 4 hodiny je zničeno 99,99 % bakterií

Související produkty

PanzerGlass Spray Twice a day dezinfekční sprej 100ml PanzerGlass Spray Twice a day dezinfekční sprej 100ml 2
Položka vyprodána.
Čištění elektroniky

PanzerGlass Spray Twice a day dezinfekční sprej 100ml

Panzer Glass
8952
449 Kč
Spray Twice a Day od PanzerGlass je skvělý prostředek pro stále čisté displeje bez otisků prstů a hlavně bez bakterií a virů. Je šetrný k čištěnému zařízení a při použití 2x denně bakterie nemají šanci. Ekonomická velikost do domácnosti nebo pro celou rodinu.

Komentáře (0)

Nejsou zde žádné komentáře