• Top produkt
Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K...
Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K...
Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K...
Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K...
Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K...

Belkin BOOST↑CHARGE™ Power Bank 2K pro Apple Watch

Velmi praktická a malá záložní nabíječka s integrovanou baterií a nabíječkou pro Apple Watch.

Položka vyprodána.
1 490,00 Kč

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Představujeme kompaktní přenosnou power banku určenou výhradně pro Apple Watch. S výkonem, který zvyšuje životnost baterií až o 63 hodin, můžete zůstat v pohybu celé dny bez nutnosti nabíjení ze zásuvky. Ideální pro cestování, tato power banka bude skvělou společností pro vaše Apple Watch a vám umožní sledovat vaše cíle v oblasti fitness, používat Apple Pay a přijímat notifikace.

POZNEJ ROZDÍL S BELKINEM

 • Průkopník v oblasti technologií a inovací již více než 35 let
 • Vyrobeno pro Apple Watch a certifikováno Applem
 • Vysoce kvalitní komponenty a pečlivá konstrukce zaručují trvalou spolehlivost
 • $ 2.500 Záruka na připojené zařízení od společnosti Belkin

63 HODIN NAVÍC V KAPSE

S touto kompaktní a přenosnou power bankou můžete získat až 63 hodin energie navíc. Od rychlého nášupu energie zatímco se připravujete vyrazit ven nebo během víkendového pobytu ve stanu BOOST ↑ CHARGE Power Bank 2K pro Apple Watch vás jistí.

LEHKÁ A KOMPAKTNÍ

Tato power banka pro Apple Watch je ideální pro život na cestách. Kompaktní velikost umožňuje snadné nabíjení kdekoli. Jednoduše vhoďte powerbanku do tašky nebo kapsy a můžete vyrazit.

belkin-boostcharge powerbank pro apple watch_3.jpg

MFi CERTIFIKACE

Certifikace MFi znamená, že BOOST ↑ CHARGE Power Bank 2K byla navržena speciálně pro Apple Watch a splňuje výkonnostní standardy Apple.

MICRO-USB KABEL V BALENÍ

Vše potřebné, abyste mohli nabíjet je v balení. Nabijte svou novou power banku pomocí dodaného kabelu Micro-USB z libovolného USB slotu.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY A VÝHODY

 • Přidá až 63 dodatečných hodin vašim Apple Watch
 • LED indikátor zobrazuje stav nabití power banky
 • krátký micro-USB cable v balení
 • Výška: 17,25mm
 • Šířka: 41,94mm
 • Délka: 79mm
 • Váha: 70g
Typ
Externí baterie
F8J233btBLK

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze