Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m
Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m
Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m
Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m
Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m
Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m

Belkin USB-C kabel pro monitor 4K UHD 2m

Datový a nabíjecí kabel Belkin s USB-C konektory na obou stranách s certifikací USB-IF dokáže přenášet zvuk a obraz ve 4K při 60Hz, napájet připojené zařízení výkonem až 100 W a přenášet data rychlostí 5 Gb/s.

Skladem
990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní


Historie ceny     Historie ceny
Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 999Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

Díky tomuto datovému a nabíjecímu kabelu od Belkinu můžete ke svému notebooku připojit externí monitor, nabíjet baterii výkonem až 100 W, nebo přenášet audio/video ve vysokém rozlišení. Plně certifikovaný USB-IF kabel dokáže přenášet velké množství energie, čímž odpadá potřeba dalšího nabíjecího kabelu. Podporuje přenos zvuku a videa ve 4K až do 60 Hz a podporuje také přenos dat rychlostí 5 Gb/s a to vše najednou.

Vysoce odolné zpracování zaručuje USB-C kabelu Belkin dlouhou životnost a maximální efektivitu. Je dlouhý 2 metry, což je perfektní délka pro jakékoliv externí zařízení.

  • Podporuje 4K audio/video až 60 Hz
  • Rychlost přenosu dat - 5 Gpbs díky USB 3.0
  • Robustní polykarbonátové zpracování
  • Délka 2 m
  • Až 100 W napájení – vhodné i pro notebook
  • USB-IF certifikováno
Konektor
USB-C
Typ nabíječky
Nabíjecí kabel
F2CU049bt2M-BLK

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.