Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel
Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel

Belkin Ultra HD High Speed HDMI kabel

Propojovací HDMI kabel Belkin s podporou přenosu 48Gbps 4K/120Hz a 8K/60Hz
Délka 2m
Dolby Vision kompatibilita
Podpora 4K HDR (Dolby Vision a HDR10)
Perfektní pro připojení UHD televize
Kompatibilní se všemi HDMI zařízeními
Ideální pro Apple TV 4K

Skladem
990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 790Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

KLÍČ K ULTIMÁTNÍMU ZÁŽITKU ZE SLEDOVÁNÍ

Změňte způsob, jakým zažíváte filmy, televizní pořady a videohry. Tento vysokorychlostní kabel ULTRA HD HDMI podporuje nejvyšší rozlišení, obnovovací frekvenci a poskytuje nejpúsobivější zážitek ze sledování, včetně kompatibility s Dolby Vision ™. Tato pokročilá technologie s vysokým dynamickým rozsahem nabízí bezkonkurenční jas, kontrast a barvy. Chcete-li si jej plně vychutnat, potřebujete aby každý článek vaší sestavy byl kompatibilní se systémem Dolby Vision. Od zařízení pro streamování, jako je například Apple TV 4K až po přijímač UHD TV nebo A / V a kabel HDMI, který je spojuje. Tento vysokorychlostní kabel s podporou vysokého rozlišením toto vše splňuje a je kompatibilní s jakýmkoli zařízením HDMI, stačí zapojit a vychutnat si novou generaci domácí zábavy ve vysokém rozlišení.

POZNEJ ROZDÍL BELKINU

  • Průkopník v oblasti technologií a inovací již více než 35 let
  • Kompatibilní s technologií Dolby Vision, technologií s vysokým dynamickým rozsahem
  • Udržujte vizuální kvalitu při připojení zařízení pro streamování s obrazovkami pro sledování
  • Spolehlivé vysokorychlostní připojení mezi zařízeními
  • Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost

UVIDÍTE VÍC S DOLBY VISION

Úžasný nový televizní a filmový zážitek z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Mnohé z vašich oblíbených filmů a televizních pořadů jsou již k dispozici v Dolby Vision s médii, jako jsou společnosti iTunes, Netflix a Amazon, které vytvářejí nové pořady v Dolby Vision. Technologie Dolby Vision využívá technologii HDR (High Dynamic Range) a zobrazovací technologii s širokým spektrem barev, které poskytují všechny nové úrovně hloubky a realismu. S Dolby Vision poznáte rozdíl u každého rozlišení nebo velikosti obrazovky, protože zlepšuje každý pixel. Díky jasu a osvětlení obrazovky, ostřejšímu kontrastu mezi tmavými světly a světly a miliardám barev přináší obraz na obrazovce život jako nikdy předtím.

PŘIPRAVENO NA BUDOUCNOST

Ultra HD High Speed ​​HDMI kabel od Belkin je připraven pro Dolby Vision a další. Budoucnost vaší domácí zábavy s kabelem, který je připraven pro novou generaci zvuku a videa.

SPOLEHLIVÉ PŘIPOJENÍ

Zdokonalený a živý obsah Dolby Vision vyžaduje ultra spolehlivé spojení pro plynulé streamování mezi zařízeními pro streamování a televizorem nebo displejem. Vysokorychlostní HDMI kabel od společnosti Belkin splňuje tento úkol a poskytuje rychlejší obnovu a eliminuje rozmazání pohybu a zajišťuje tak nejlepší možný zážitek ze sledování.

Konektor
HDMI
AV10175bt2m-BLK

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.