Belkin SurgeStrip přep.ochrana, 6 zásuvek, 2m
Belkin SurgeStrip přep.ochrana, 6 zásuvek, 2m
Belkin SurgeStrip přep.ochrana, 6 zásuvek, 2m
Belkin SurgeStrip přep.ochrana, 6 zásuvek, 2m

Belkin SurgeStrip přep.ochrana, 6 zásuvek, 2m

Kompaktní pasivní přepěťová ochrana od společnosti Belkin je určena pro počítače a další domácí elektronické spotřebiče a kancelářskou techniku.

Skladem
649 Kč

 

Ochranu před přepětím byste rozhodně neměli podceňovat a svěřit ochranu vašeho notebooku, počítače či tiskárny zařízení od renomované značky. Pokud totiž levný výrobek selže, nikdo vám škodu na zařízeních neuhradí. Oproti tomu Belkin ano a to až do výše 2500USD.

 • 6 zásuvek s přepěťovou ochranou
 • Ochrana proti přepětí 650 J
 • Pro ochranu vašich domácích elektrických spotřebičů jako jsou notebooky, PC, tiskárny, routery a další kancelářské zařízení
 • 2-pólový přepínač
 • Délka kabelu 2 metry
 • Plně certifikovaný pro region EMEA

Upozornění: Ochranné komponenty uvnitř přepěťových ochran absorbují přepěťové špičky, aby chránily připojená zařízení, což znamená, že se časem opotřebují. Vyměňte je každé 3 roky nebo ihned po každé události s přepěťovou špičkou, jako je bouřka nebo výpadek proudu, protože přepěťové ochrany se rychleji znehodnocují, pokud jsou vystaveny událostem s vysokou intenzitou. Pravidelně kontrolujte kryt přepěťové ochrany a kabel, zda nevykazují známky opotřebení nebo tepelného namáhání. Přepěťovou ochranu, jejíž životnost vypršela, vyměňte za novou.

BSV603ca2M

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7