Belkin Premium USB-A - USB-B kabel k...
Belkin Premium USB-A - USB-B kabel k...
Belkin Premium USB-A - USB-B kabel k tiskárně 0,9m
Belkin Premium USB-A - USB-B kabel k tiskárně 0,9m

Belkin Premium USB-A - USB-B kabel k tiskárně 0,9m

Velmi kvalitní kabel s USB a USB-B používaný k připojení tiskárny

Položka vyprodána.
169,00 Kč


Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 790Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

BELKIN USB 2.0 kabel spojovací A-B samec/samec, 0,9 m

Robustní USB 2.0 kabel s vysokou odolností a spolehlivým datovým přenosem o rychlosti až 480 Mbps. Speciální vylepšené držáčky konektorů pro jednodušší instalaci i na hůře přístupných místech. Stínění přenosového kabelu redukuje vliv elektromagnetického rušení a zvyšuje spolehlivost přenosu.

  • kvalitní a robustní provedení
  • výkonné vodiče se silným průřezem
  • využijete zejména pro připojení tiskárny
Konektor
USB A-B
CU1000cp0.9M

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: