PalmGuard metalický přelep pro MacBook Pro 13"
PalmGuard metalický přelep pro MacBook Pro 13"

Belkin USB-A - USB-B kabel k tiskárně 1,8m

Velmi kvalitní kabel s USB a USB-B používaný k připojení tiskárny

Poslední kus skladem
169 Kč

 

BELKIN USB 2.0 kabel spojovací A-B samec/samec, 1,8 m

Robustní USB 2.0 kabel s vysokou odolností a spolehlivým datovým přenosem o rychlosti až 480 Mbps. Speciální vylepšené držáky konektorů pro jednodušší instalaci i na hůře přístupných místech. Stínění přenosového kabelu redukuje vliv elektromagnetického rušení a zvyšuje spolehlivost přenosu.

 • kvalitní a robustní provedení
 • výkonné vodiče se silným průřezem
 • využijete zejména pro připojení tiskárny
Konektor
USB
USB-B
F3U154bt1.8M
7458837133874

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7