Belkin HDMI High-Speed kabel 4K, Ethernet,...

Belkin HDMI High-Speed kabel 4K, Ethernet, pozlacený, 1m

Belkin kabel HDMI High-Speed 4K s Ethernetem je ideální pro televizory s FullHD. Kabel je vysokorychlostní, zlacený a délka kabelu je 1m. Ideální pro připojení Blu-ray nebo jiného zdroje HighDefinition k televizoru HDTV.

Skladem
249,00 Kč
Ihned k dispozici


Historie ceny     Historie ceny
 

Belkin HDMI Audio/Video kabel

Užijte si televizi, filmy, hry a další na vaší HD televizi
Připojte přehrávač Blu-ray®, herní konzoli nebo jiné HD zařízení k HDTV. Kabel Belkin HDMI s ethernetem je ideální pro připojení zařízení s podporou Wi-Fi k televizoru HDTV s připojením k internetu, abyste mohli streamovat filmy, poslouchat hudbu a prohlížet obsah.

Kompatibilní s:

  • Mac
  • MacBook
  • Tablety Notebooky/Ultrabook
  • Apple TV
  • Mac mini
  • Herní konzole
  • Přehrávače Blu-ray®/DVD

Poskytuje plnou podporu 1080p
Kompatibilní s 3D
Rozlišení 4K Cinema
Vestavěný zpětný zvukový kanál pro plynulý zvuk
Obnovovací frekvence až 120 Hz pro čistý obraz
Vestavěný Ethernet s rychlostí přenosu 10,2 Gb/s

F3Y021bt1M

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 999Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7