Seznam produktů značky Seine Scene

SEINE SCENE, Francouzská značka stylových tašek, byla založena poblíž řeky Seiny návrhářem Gabrielem Dupontem v Paříži na začátku roku 2021.

Inspirace názvu značky SEINE SCENE, pochází ze starobylého příběhu o bohyni Seiny. "Pramen řeky Seiny se nachází 275 kilometrů jihovýchodně od Paříže. Ve vápencové kopcovité oblasti v nadmořské výšce více než 470 metrů, v úzkém údolí protéká potok a podél něj jeskyně. Vchod do jeskyně není vysoký, je uměle vybudovaný a před vchodem není žádný plot. V jeskyni se nachází socha bohyně. Je zahalená do bílých šatů, napůl leží, v ruce drží láhev s vodou a koutkem úst se usmívá. Zpoza bohyně tiše vytéká potok. Je zřejmé, že Seina pochází z pramenité vody. Podle místních Galů se tato bohyně jmenuje Seine, bohyně srážek, a Seina je pojmenována podle ní."

Nyní je Seina mateřskou řekou Francie, protéká městem Paříží, přináší staletou prosperitu. Značka SEINE SCENE pojmenovaná po řece Seině, zakořenila gen romantiky, módy a krásy. Cílem je vybudovat profesionální značku tašek, konkrétními položkami budou taška na notebook, pouzdro, batoh, taška přes rameno, dětská taška, úložná taška hardshell case, peněženka a zavazadla atd.
Slogan říká, Seine Scene, je to tech stylová taška pro vás, navždy.