• -400,00 Kč
Uniq Duffle Hybrid kryt pro iPhone Xs...
Uniq Duffle Hybrid kryt pro iPhone Xs...
Uniq Duffle Hybrid kryt pro iPhone Xs / X
Uniq Duffle Hybrid kryt pro iPhone Xs / X

Uniq Duffle Hybrid kryt pro iPhone Xs / X

Luxusní ochranné pouzdro z pravé kůže UNIQ Duffle nabízí slot pro platební kartu, což výrazně usnadní bezhotovostní platby. Pouzdro přesně kopíruje tvar telefonu a vytváří skutečně luxusní podívanou.

Barva
  • Černá
  • Modrá
Skladem
499,00 Kč 899,00 Kč -400,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 790Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

Luxusní ochranný kryt pro opravdové gentlemany je vyroben z prémiové vysoce kvalitní hovězí kůže, která dodává obalu unikátní vzhled. Pouzdro Uniq Duffle je tenké a poskytuje bezproblémový přístup ke všem důležitým funkcím vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je opatřeno speciálními hliníkovými tlačítky pro lepší hmatový zážitek při používání. Mírně zvýšený okraj rámečku pomáhá chránit displej vašeho telefonu. Speciálně navržený slot pro kartu na zádech krytu umožňuje provádět bezkontaktní platby, což výrazně zjednodušuje každodenní používání. 

Specifikace:

  • originální design z pravé hovězí kůže
  • chrání telefon před nečistotami a poškrábáním
  • přesné výřezy dle daného modelu
  • nenápadný slot pro platební kartu na zadní straně

Kompatibilita s iPhonem
iPhone X
iPhone Xs
Materiál
Kůže
Typ
Kryt
Pro značku
Apple
UNIQ-IP5.8HYB-DUFBLK
8886463666333

Design je základem všeho, co děláme, od pečlivě propracované ochrany a chytré organizace až po pozoruhodné brašny a cestovní vybavení vytvořené pro minimalistickou mobilitu. Naše výrobky jsou záměrně navrženy tak, aby překlenuly mezeru mezi vámi a vašimi nezbytnostmi - jsou to osobní doplňky šité na míru tak, aby se tiše a znamenitě začlenily do vašeho životního stylu, a to jak doma, tak na cestách. Ve společnosti Uniq zkoumáme materiály a textury, které fungují ve vzájemné souhře a vytvářejí osvěžující moderní pojetí vaší výbavy. S trochou vynalézavosti, inspirace a pečlivé pozornosti věnované detailům je každý výrobek Uniq vytvořen jako intuitivní mistrovské dílo, které je tak promyšleně navrženo, že se posadíte a zpozorníte.