• Basic Produkt
Swissten Soft Joy gumový kryt pro iPhone Xs / X - černý
Swissten Soft Joy gumový kryt pro...
Swissten Soft Joy gumový kryt pro iPhone Xs / X - černý

Swissten Soft Joy gumový kryt pro iPhone Xs / X

Základní pouzdro z jednoho kusu pružného materiálu pro iPhone Xs a X

Barva
  • Červená
  • Černá
  • Modrá
  • Pískově růžová
Produkt je dostupný v jiných variantách
279,00 Kč


Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

Co to je?
Základní pouzdro z pružného gumového materiálu.

Proč to potřebujete?
Protože chcete ochránit váš telefon a neutratit za to moc peněz.

Design a provedení:
Jedná se o gelové pouzdro s dobře padnoucími výřezy na fotoaparát a prolisy na tlačítka. Pouzdro je vyrobeno z jednoho kusu pružného materiálu. Ideální tloušťka pouzdra zvýrazní atraktivitu vašeho smartphonu a zároveň ho maximálně ochrání. 

Kompatibilita:

  • iPhone XS
  • iPhone X
Kompatibilita s iPhonem
iPhone X
iPhone Xs
Materiál
TPU
Typ
Kryt
Pro značku
Apple
34500111
8595217474581
2021-03-22

Značka SWISSTEN se soustředí spíš na zákazníky, kteří nechtějí za doplňky utrácet velké peníze. V nabídce od nich máme například Power Banky, držáky do auta, kabely, nabíječky nebo pouzdra. Kvalitou se nevyrovná velkým zavedeným značkám, ale všechno dohání cenou. V poměru k ceně jsou bezkonkurenční a občas velmi příjemně překvapí.  

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: