Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7
Karl Lagerfeld & Choupette kryt pro iPhone 8/7

Karl Lagerfeld & Choupette Ikonik kryt pro iPhone SE / 8 / 7

Elegantní kryt pro iPhone 8 a 7 s licencovaným motivem z kolekce KARL & CHOUPETTE IKONIK. Navrhnuto světoznámým návrhářem Karlem Lagerfeldem.

Položka vyprodána.
689,00 Kč


Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

KARL LAGERFELD - Karl & Choupette IKONICK kryt pro iPhone SE, 8 a 7

Značkový ochranný kryt, který je určen pro váš nový Apple iPhone SE je vyroben z pružného a odolného TPU potaženého kvalitní eko-kůží.  

Tuto jedinečnou kolekci navrhl sám Karl Lagerfeld, módní ikona a světově proslulý designér, výtvarník a fotograf. Kolekce IKONIK se vyznačuje atraktivní a humornou grafikou, která odkazuje na umělce samotného a jeho kočku Choupette. Známé velké duo je v tomto případě prezentované vystouplým motivem na černém pouzdře.

Ochranný kryt od světově uznávaného návrháře Karla Lagerfelda vyniká svým designem a nádherným vzhledem. Kryt samozřejmě nabízí přesné otvory a výřezy pro kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačítka podle typu Vašeho telefonu.

Využijte této příležitosti a pořiďte si tento jedinečný kryt, který je především modním doplňkem, který dodá vašemu iPhone originální a nepřehlédnutelný vzhled a navíc ochrání před škrábanci a odřeninami.

Vlastnosti:

  • Pružný kryt, jenž zabrání poškrábání a poškození při pádu.
  • Zadní strana z eko-kůže s motivem Karl & Choupette Ikonik
  • Výřezy na kameru a všechna tlačítka a konektory
  • Určeno pro: Apple iPhone SE (2020) (zpětně kompatibilní s Apple iPhone 8, 7 , 6s, 6)

Světoznámý a uznávaný umělec, fotograf a návrhář německého původu. Byl hlavním návrhářem módy a módních doplňků značek Fendi a Chanel, stejně tak jeho značky Karl Lagerfeld. Je známý po celém světě, jeho tradičními prvky jako bílé vlasy, černé brýle a vysoký límec.

Kompatibilita s iPhonem
iPhone 6
iPhone 6S
iPhone 7
iPhone 8
iPhone SE (2020)
Materiál
Umělá kůže
Typ
Kryt
Pro značku
Apple
KLHCI8KICKC

Světoznámý a uznávaný umělec, fotograf a návrhář německého původu. Je hlavním navrhářem módy a módních doplňků značek Fendi a Chanel, stejně tak jeho značky Karl Lagerfeld. Je známý po celém světě, jeho tradičními prvky jako bílé vlasy, černé brýle a vysoký límec.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: