Zakoupené zboží vám nevyhovuje nebo přestalo fungovat? Určitě nezoufejte, máme pro vás řešení.

Vrácení nebo výměna

Jestliže jste po doručení zboží zjistili, že jste se spletli a objednali něco jiného nebo jste prostě jen změnili názor, můžete nám takové zboží vrátit. Na rozmyšlenou máte 14 dní, ale nezapomeňte, že takové zboží musí být nepoužívané bez jakýchkoliv známek opotřebení a v původním obalu. Pokud některá z podmínek nebude splněna, mohou být účtovány náklady na uvedení do původního stavu. Vrátit z hygienických důvodů nejde zboží, které se nosí na těle (fitness doplňky, sluchátka, respirátory), pokud byla porušena pečeť.

Pro vrácení zboží doporučujeme vyplnit náš formulář, abyste nezapomněli nějakou podstatnou informaci uvést.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

Snadné zaslání se Zásilkovnou. Již nemusíte tisknout štítky nebo vypisovat adresu a chodit na poštu. Stačí najít nejbližší pobočku Zásilkovny, nahlásit kód 94229290 a obsluha vytiskne štítek a zásilku pošlou k nám. Kolik tato služba stojí? Za tuto službu účtujeme 55Kč, které budou odečteny z hodnoty vráceného zboží.


Reklamace

Jestliže se na zboží vyskytne vada do 24 měsíců od nákupu (do 12 měsíců v případě nákupu na IČO) a není z povahy věci zkrácená záruční doba (např. baterie 6 měsíců) nebo poškození vzniklo vaším zaviněním, tak máte právo ho reklamovat. Zboží předáme do servisu a ten Vaši reklamaci vyhodnotí. Na vyřízení reklamace máme 30 dnů. 

Zboží nám zašlete spolu s vyplněným formulářem zde:

Formulář pro reklamaci 

Snadné zaslání se Zásilkovnou. Již nemusíte tisknout štítky nebo vypisovat adresu a chodit na poštu. Stačí najít nejbližší pobočku Zásilkovny, nahlásit kód 94229290 a obsluha vytiskne štítek a zásilku pošlou k nám. Tato služba je pro oprávněné reklamace zdarma. To, zda je reklamace oprávněná doporučujeme nejdříve zkonzultovat na naší infolince (email, telefonicky, FaceBook messenger). Například zboží, které se rozbije, protože vám upadlo nebo ho rozkousal pes nesplňuje podmínku oprávněné reklamace.


Pokud si nejste v něčem jisti, nebo máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat! Jsme tady rádi pro Vás.