• Good produkt
Swissten magnetický držák do...
Swissten magnetický držák do...
Swissten magnetický držák do...
Swissten magnetický držák do...

Swissten magnetický držák do ventilátoru s bezdrátovým nabíjením WM1-AV3

Magnetický držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP WM1-AV3 pro instalaci do větrací mřížky. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem 10W. Magnet je umístěn ve spodní části.

Skladem
849,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Magnetický držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP WM1-AV3 umístíte pevným klipem do větrací mřížky automobilu. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem až 10W. Magnet je umístěn ve spodní části, takže nepřekáží nabíjecí cívce.

Rychlé nabíjení
Výkon až 10W umožní nabíjení všech smartphonů s bezdrátovým nabíjením i když telefonujete a zároveň máte spuštěnou navigaci.

Umístění do větracího otvoru
Umístěním držáku do větrací mřížky získáte možnost mít smartphone v ideální vzdálenosti pro pohodlné navigování nebo přijetí hovoru.

Magnetické uchycení
Sada šesti magnetů ve spodní části držáku bezpečně udrží i velký smartphone i při jízdě po nerovné vozovce a zároveň nijak neovlivňuje bezdrátové nabíjení.

Dvě sady plíšků
K držáku patří dva páry plíšků pro dva smartphony. Jeden je k nalepení na telefon a druhý na vložení pod pouzdro. Proto se dá využít při sdílení auta více řidiči. Další plíšky je možné zakoupit samostatně.

Specifikace:
Vstup: 5V/2A, 9V/1,67A
Výstupní výkon: 5W / 7,5W / 10W

Typ držáku
do auta
65010603

Značka SWISSTEN se soustředí spíš na zákazníky, kteří nechtějí za doplňky utrácet velké peníze. V nabídce od nich máme například Power Banky, držáky do auta, kabely, nabíječky nebo pouzdra. Kvalitou se nevyrovná velkým zavedeným značkám, ale všechno dohání cenou. V poměru k ceně jsou bezkonkurenční a občas velmi příjemně překvapí.  

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze