• Good produkt
Swissten držák do ventilace s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-AV5
Swissten držák do ventilace s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-AV5
Swissten držák do ventilace s...
Swissten držák do ventilace s...
Swissten držák do ventilace s...
Swissten držák do ventilace s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-AV5
Swissten držák do ventilace s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-AV5

Swissten držák do ventilace s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-AV5

1 Recenze

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-AV5 je určen pro umístění do větrací mřížky. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem 15W. Senzor umístěný na držáku zajišťuje automatické uchycení smartphonu.

Položka vyprodána.
999,00 Kč


Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-AV5 je určen pro umístění do větrací mřížky. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem15W. Baleno v blistru Swissten.

Automatické zavírání
Držák je vybaven elektronikou, která detekuje přiložení smartphonu a držák sám telefon upevní. Po stisknutí elektronického tlačítka se telefon opět uvolní. Držák má integrovaný kondenzátor a tak lze smartphone několikrát uvolnit nebo upevnit i po zastavení vozidla a vypnutí motoru. Díky automatickému zavírání se snadno manipuluje se smartphonem jen jednou rukou.

Rychlé nabíjení
Vysoký výkon 15W umožní rychlé nabíjení všech smartphonů s bezdrátovým nabíjením když telefonujete a zároveň máte spuštěnou navigaci.

Umístění do větrací mřížky
Umístěním držáku do větrací mřížky získáte možnost mít smartphone v ideální vzdálenosti.

Pevné připevnění
Držák se přichytí pevným zobáčkem do větrací mřížky a navíc se upevní stabilizátorem. Tím se zvýší upevnění smartphonu a cestování je bezpečnější.

Specifikace:
Vstup: DC 5V/2A, 9V/1,67A, 15V/1,5A
Vstupní konektor: USB-C
Výstupní výkon: 5W / 7,5W / 10w / 15W
Verze bezdrátového nabíjení: WPC 1.2.4
Frekvence: 110 - 205kHz
Kapacita kondenzátoru: 1000mF

65010606

Značka SWISSTEN se soustředí spíš na zákazníky, kteří nechtějí za doplňky utrácet velké peníze. V nabídce od nich máme například Power Banky, držáky do auta, kabely, nabíječky nebo pouzdra. Kvalitou se nevyrovná velkým zavedeným značkám, ale všechno dohání cenou. V poměru k ceně jsou bezkonkurenční a občas velmi příjemně překvapí.  

Procházíme za vás recenze v odborných časopisech a na webech. Vybíráme jen produkty, které mají stovky spokojených recenzí od zákazníků a kladné hodnocení od odborných novinářů. Trávíme na tom stovky hodin měsíčně. Vy už nemusíte 

  Top Produkt

Produkt, který v recenzích získal 4-5 hvězdiček z 5 možných. Jedná se tedy o nejkvalitnější produkt ve své kategorii ověřený od zákazníků, kteří si ho koupili před vámi.

  GOOD Produkt

Produkt, který je stále jeden z nejlepších produktů v dané kategorii, takový zlatý střed. Má velmi dobré hodnocení, ale občas se najdou i nějaká negativa.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality, které v recenzích nemají to nejlepší hodnocení. Nicméně se stále jedná o zajímavou možnost, protože tyto produkty lze obvykle zakoupit za nízkou cenu.
1 Recenze

Doporučuje produkt
Stabilní
Kvalitní výrobek
Kabel USB-C v balení
Bezdrátové nabíjení i přes pouzdro
Automatický tichý mechanismus na sevření telefonu
Po studiu obdobných produktů zvítězil tento držák a byla to opravdu dobrá volba. Držák je kvalitního provedení, při jízdě se ani nepohne, nevrže, nerachotí, pravděpodobně je to i spodní opěrkou u mřížky, která dělá dobrou oporu. Nestane se, že by upadl (ani držák, ani telefon). Mechanismus na uchopení a sevření telefonu je tichý. Telefon se po vložení do držáku automaticky sevře. Jednoduché je i vyjmutí, stačí přiložit prst ke tlačítku (na boku) a držák se již neslyšitelně otevírá. Černý kabel USB-C v délce cca 1 m je součástí balení a zapojuje se do držáku ze spodní strany.
a to v

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: