• Good produkt
Swissteen držák do auta s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-HK3
Swissten držák s přísavkou s...
Swissten držák s přísavkou s...
Swissten držák s přísavkou s...
Swissten držák s přísavkou s...
Swissteen držák do auta s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-HK3

Swissten držák s přísavkou s bezdrátovým nabíjením S-Grip W2-HK3

Držák do auta Swissten Smart s bezdrátovým nabíjením a výsuvným ramenem, který je určen pro připevnění na palubní desku.

Skladem
1 099,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením SWISSTEN S-GRIP W2-HK3 je určen pro umístění na palubní desku. Držák disponuje rychlým nabíjením s výkonem až 15W.

Automatické zavírání
Držák je vybaven elektronikou, která detekuje přiložení smartphonu a držák sám telefon upevní. Po stisknutí elektronického tlačítka se telefon opět uvolní. Držák má integrovaný kondenzátor a tak lze smartphone několikrát uvolnit nebo upevnit i po zastavení vozidla a vypnutí motoru. Díky automatickému zavírání se snadno manipuluje se smartphonem jen jednou rukou.

Rychlé nabíjení
Vysoký výkon až 15W umožní rychlé nabíjení všech smartphonů s bezdrátovým nabíjením když telefonujete a zároveň máte spuštěnou navigaci.

Umístění
Díky kombinaci přísavky a nanopodložky lze držák připevnit jak na sklo tak na palubní desku. Tím se více přizpůsobí vašim potřebám.

Teleskopické rameno
Držák má dva klouby a tak si můžete natočit smartphone dle vašich potřeb a díky teleskopickému ramenu si smartphone přiblížíte, aby byl v komfortní vzdálenosti a byl vždy po ruce.

Specifikace:

Vstup: DC 5V/2A, 9V/1,67A, 15V/1,5A
Vstupní konektor: USB-C
Výstupní výkon: 5W / 7,5W / 10W / 15W
Verze bezdrátového nabíjení: WPC 1.2.4
Frekvence: 110 - 205kHz
Kapacita kondenzátoru: 1000mF

65010607

Značka SWISSTEN se soustředí spíš na zákazníky, kteří nechtějí za doplňky utrácet velké peníze. V nabídce od nich máme například Power Banky, držáky do auta, kabely, nabíječky nebo pouzdra. Kvalitou se nevyrovná velkým zavedeným značkám, ale všechno dohání cenou. V poměru k ceně jsou bezkonkurenční a občas velmi příjemně překvapí.  

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze