iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou
iOttie Easy One Touch 4 Wireless - držák s přísavkou

iOttie Easy One Touch Wireless - držák s přísavkou

3 Recenze

Vyřešte 2 problémy jedním produktem. Hledáte držák a autonabíječku? Univerzální držák iOttie Easy One Touch pro mobilní telefony o velikosti 5,8 – 8,8 cm s upevněním přísavkou na sklo nebo palubku kombinuje jak snadné upevnění zařízení do držáku díky technologii One Touch a možnost otáčení držáku o 360°, ale také integrovanou rychlou bezdrátovou nabíječku.

Skladem
1 399,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

iOttie Easy One Touch Wireless - držák na palubku / sklo

Držák Easy One Touch Wireless vychází ze čtvrté generace tohoto unikátního, inovativního a designově kreativního držáku s vysokou kvalitou provedení a přidává bezdrátové dobíjení. Stačí jej připevnit na přední sklo nebo palubku. Pokud vaše palubka není úplně rovná nebo je příliš strukturovaná, doporučujeme použít podložku iOttie Dashboard Pad.

Do držák můžete umístit zařízení o šířce 5,8 – 9,5 cm, které si můžete ideálně polohovat podle vašich potřeb, díky kulovému kloubu. Nechybí možnost otočení držáku vertikálně nebo horizontálně. Hlavní důvod, proč je tento držák unikátní je ovšem patentovaná technologie One Touch. Díky této technologii je umístění telefonu do držáku hračkou. Už nikdy nebudete chtít jiný držák.

Easy One Touch technologie je tak skvělým nápadem, že si řeknete, jaktože na to nepřišel nikdo už dřív. Jedná se mechanizmus, kdy zmáčknutím "pacek" natahnete pružinu a umístěním telefonu do držáku se zmáčně spoušť a ramena držáku telefon upevní uvnitř.

Jakmile je telefon upevněn uvnitř držáku, začne se díky integrované bezdrátové nabíječce nabíjet. Nabíjení probíhá až o 40% rychleji než u běžných nabíječek.

  • Snadné uchycení a uvolnění zařízení jednou rukou
  • Univerzální, vhodný pro všechny chytré telefony i s pouzdrem nebo krytem
  • Pojme zařízení od 5,8 do 9,5cm šířky
  • Kulový kloub pro nastavení optimálního pozorovacího úhlu
  • Integrovaná bezdrátová nabíječka
Typ držáku
do auta
HLCRIO134

Společnost iOttie byla založena v roce 2010 a od té doby se stala lídrem v automobilovém průmyslu. Využívá odborné znalosti z oboru a snaží se vytvořit funkční a moderní příslušenství, které pomáhá každodenním potřebám. Pracují na trendy a inovativních držácích, které vaše zařízení drží pevně na místě zatímco vy se věnujete řízení.
Společnost iOttie je odhodlána poskytnout všem zákazníkům nejlepší možný zákaznický servis. Jedná se o společnost, které můžete důvěřovat. Nechte iOttie se starat o vaše zařízení a vy se postarejte o zábavu!

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
3 Recenze

Doporučuje produkt
+ Proti automatickému uchycení se tento držák s manualnim úchopem stále nezavírá a neotevírá když nemáte telefon v drzaku.
+ Spolehlivost
+ Jednoduchost
+ Variabilita nastavení
+ Mezikus k nalepeni na palubní desku
- Napájení pouze ze zapalovace. Nemožnost zapojeni do USB
a to v

Doporučuje produkt
Je to fakt kvalitka, jen celkem pomalu nabíjí. Každop doporučuju.
a to v

Doporučuje produkt
+ Solidní konstrukce, široce polohovatelná
+ Snadné uchycení i uvolnění telefonu jednou rukou
+ Bezdrátové nabíjení
- Bezdrátové nabíjení je pomalejší než po kabelu
a to v

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: