• Novinka
Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí...
Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí...
Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí...
Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí...
Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí...

Belkin MagSafe bezdrátová nabíjecí podložka

Využijte výhody magnetického nabíjení pomocí Belkin USB-C magnetického bezdrátového nabíjecího kabelu. Nabízí vestavěný bezdrátový nabíjecím modul, který rychle nabije váš iPhone a pohodlné magnetické připojení, které se rychle připojí k vašemu iPhonu.

Barva
  • Bílá
Skladem
890,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

Získejte rychlé a bezproblémové nabíjení nového iPhonu 12 pomocí magnetické bezdrátové nabíjecí podložky. Přesné magnetické zarovnání umožňuje během nabíjení dál používat telefon, přehrávát video nebo si dopisovat s přáteli. Pevně drží, dokonce i když do něj někdo drcne a nebo zavibruje kvůli příchozímu hovoru. A protože je bezpečně připojena k telefonu prostřednictvím technologie MagSafe, můžete telefon s nabíječkou zvednout a pokračovat v používání telefonu bez přerušení nabíjení. Díky tenkému profilu, který je navržen pro přenášení, a mimořádně dlouhému 2m kabelu je tato nabíječka ideální na cesty nebo pro maximalizaci místa na stole doma.

Drží díky magnetům
Navrženo přesně pro funkci MagSafe vašeho iPhonu 12. Nabíjejte bez přerušení i když do telefonu drcnete a snadno jej zacvakněte jednou rukou.

Extra dlouhý kabel
Doma, v kanceláři nebo kdekoli jinde vám dvoumetrový kabel umožňuje větší flexibilitu a lepší správu kabelu pomocí přiloženého popruhu pro pohodlnější přenášení.

Vhodný na cesty
Tenký design umožňuje snadno vložit podložku do kabelky nebo pouzdra na notebook a vzít ji kamkoli s sebou.

Bezpečné a zabezpečené
Kontrolka LED na stojánku signalizuje přerušení nabíjení cizím předmětem, který by mohl poškodit telefon.

Vlastnosti:

  • Dokonalé magnetické vyrovnání, za každé situace
  • Rychlé bezdrátové nabíjení až 7,5 W
  • Tenká, lehká a přenosná
  • Extra dlouhý kabel s přiloženým řemínkem
  • LED světlo pro bezpečné nabíjení
WIA005btWH
7458838226452

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Procházíme za vás recenze v odborných časopisech a na webech. Vybíráme jen produkty, které mají stovky spokojených recenzí od zákazníků a kladné hodnocení od odborných novinářů. Trávíme na tom stovky hodin měsíčně. Vy už nemusíte 

  Top Produkt

Produkt, který v recenzích získal 4-5 hvězdiček z 5 možných. Jedná se tedy o nejkvalitnější produkt ve své kategorii ověřený od zákazníků, kteří si ho koupili před vámi.

  GOOD Produkt

Produkt, který je stále jeden z nejlepších produktů v dané kategorii, takový zlatý střed. Má velmi dobré hodnocení, ale občas se najdou i nějaká negativa.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality, které v recenzích nemají to nejlepší hodnocení. Nicméně se stále jedná o zajímavou možnost, protože tyto produkty lze obvykle zakoupit za nízkou cenu.
Nejsou zde žádné recenze