• Top produkt
Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar
Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar
Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar

Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar

Praktický adaptér, který vám dovolí používat klasická sluchátka a zároveň nabíjet iPhone, který má jen Lightning konektor.

Položka vyprodána.
1 090,00 Kč

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Belkin 3,5 mm audio + Charge RockStar vám umožní používat sluchátka při nabíjení iPhone. Stačí jen připojit vaše 3,5 mm sluchátka, reproduktory nebo AUX kabel, abyste si mohli vychutnávat hudbu nebo telefonovat. Použijte 3,5 mm RockStar doma, v práci, v autě nebo na cestách.

Kompatibilita: Jakékoliv zařízení Apple, které s iOS 9 nebo novější, včetně zařízení iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus nebo iPhone 7

  • MFi-certifikované
  • Sluchátka, reproduktory, a další audio zařízení, která se připojují přes 3,5 mm konektor sluchátek nebo kabel AUX

Jedná se o jediný produkt na trhu, který je certifikovaný Applem (Made for iPhone). 

Konektor
3,5 mm Jack
Lightning
F8J212btWHT

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: