Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Nový ventilátor od Xiaomi, který zajistí příjemný vánek v horkých dnech. Výšku ventilátoru lze snadno nastavit, takže jej můžete použít na stole nebo v obývacím pokoji. Díky nízké hlučnosti a nočnímu režimu vás nebude rušit při spánku a kromě toho má inteligentní ovládání, takže ho můžete ovládat z gauče. A klidně z gauče z jiného města (podporuje aplikaci Xiaomi Home, Google Assistant a Amazon Alexa).

Skladem
1 990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Skvělá volba pro Vaši domácnost

Díky silnému ale hladkému proudění vzduchu generovanému 7 přizpůsobenými lopatkami ventilátoru a výškové nastavitelnosti pro stolní i podlahové použití, je Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C skvělou volbou pro Vaši domácnost.

Dva režimy

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C má režim spánku a standardní pracovní režim s 3 nastavitelnými otáčkami ventilátoru. Oscilace je 90 stupňů, aby tak vítr proudil do každého rohu.

Tichý společník

Ventiátor má tichý provoz již od 30 dB, nebudete o něm tedy téměř vědět. Inteligentní ovládání pomocí aplikace Xiaomi Home, Google assistant a Amazon Alexa usnadní používání ještě více. Již není nutné se zvedat, když ho chcete zapnout, vypnout, nastavit oscilaci a nebo časovač, vše vyřídíte přes telefon odkudkoliv. 

Technické specifikace

  • Rozměry: 343×330×1000/642mm
  • Frekvence: 50Hz
  • Hmotnost: 3.5kg
  • Napětí: 220V~
  • Délka kabelu: 1.6m
  • Jmenovitý výkon: 45W
  • Hlučnost: 26.6dB(A)
  • Konektivita: Wi-Fi 2.4GHz
PYV4007GL

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze